Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Uszkodzony słup telekomunikacyjny tuż przy moim płocie. Kontakt z technikami.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 10
  • 0

Uszkodzony słup telekomunikacyjny tuż przy moim płocie. Kontakt z technikami.

Uszkodzony został słup komunikacyjny stojący w chodniku, 8 cm od mojego płotu z klinkieru.

Słup ma być wymieniony.

Obawiam się, że zostanie uszkodzony mur podczas wymiany. Chcę go zabezpieczyć płytami. Aby to zrobić, muszę wiedzieć, kiedy będzie wymiana. Nie obuduję płotu płytą na 30 dni, bo taki mają termin.

Osoba z infolinii odmówiła mi skontaktowania mnie z technikami. Nie chciała też zapytać się swojego managera.

Jak skontaktować się z technikami?

 

 

 

_____________________

*Temat przeniosłem z działu "O społeczności" - moderator Wojciech.

4 ODPOW. 4

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12982
  • 53301
  • 619

Uszkodzony słup telekomunikacyjny tuż przy moim płocie. Kontakt z technikami.

@User102Musisz zabezpieczyć od razu. Nie skontaktujesz się z technikami. Możesz spróbować na podstawie zlecenia/zgłoszenia wymiany słupa podpytać w najbliższym salonie (czasem znają techników lokalnych). Na infolinii nie mają terminów napraw infrastruktury, więc sprawa trudna do załatwienia


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 10
  • 0

Uszkodzony słup telekomunikacyjny tuż przy moim płocie. Kontakt z technikami.

Czy orange stara się znaleźć tych, co rozwalili słup, czy też wliczają to po prostu w koszty?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12982
  • 53301
  • 619

Uszkodzony słup telekomunikacyjny tuż przy moim płocie. Kontakt z technikami.

@User102Takie naprawy idą w koszty, bo i jak zmusić kogoś do zapłacenia rachunku za naprawę?

No, chyba, że sprawa ewidentna, np wandalizm na posesji i jeszcze dowody...ale i tak wymienić trzeba..

Wstawiają za pomocą HDS-a, więc nie uszkodzą płotu. Są wprawieni 🙂


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2515
  • 9021
  • 45

Uszkodzony słup telekomunikacyjny tuż przy moim płocie. Kontakt z technikami.

@User102 takiej informacji nie uzyskasz. Jeśli są ewidentne dowody (naoczny świadek, monitoring w pobliżu) to kieruje się sprawę na policję. Jeśli nie ma to idzie w koszty firmy. Po coś ten abonament płacimy nie 😁