Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Usługa LTE800 - BTS Orzysz


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Usługa LTE800 - BTS Orzysz

Dzień dobry, 

 

mam pytanie o BTS Orange (26003) ID: 2010 (N!) Grądy gm. Orzysz - czy w najbliższym czasie pojawi się na nim LTE800, kiedy można się go spodziewać?

 

Pozdrawiam

Tomek

8 ODPOW. 8

Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Usługa LTE800 - BTS Orzysz

👋 witaj na forum.

 

W podanej miejscowości brak jest planów rozbudowy o LTE 800 MHz.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Usługa LTE800 - BTS Orzysz

No dobrze, to idąc dalej - czy wygrywając przetarg na lte800 nie było zapisu, że po 3 latach od wygrania przetargu jesteście zobligowani zapewnić usługę na tym paśmie w danych miejscowościach? Pamiętam, że kiedyś widziałem taki harmonogram wprowadzania lte800 i Orzysz tam był wyszczególniony. Sprawa o tyle dla mnie interesująca, że w końcu chcę mieć lepszy net na działce jak net od fioletowego operatora 🙂 


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Usługa LTE800 - BTS Orzysz

Niestety nie znam odpowiedzi na to pytanie.

Masz w T-Mobile usługi, a nie Orange? Może ich spróbuj podpytać.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Usługa LTE800 - BTS Orzysz

A w Orzyszu nie ma żadnego nadajnika z LTE 800?

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Usługa LTE800 - BTS Orzysz

Usługi mam w Orange. Agregujecie pasma to super. Nawet ostatnio prowadziliście modernizację tego nadajnika i nie zdajduję logiki w tym, że nie dołożyliście lte800 stąd moje pytanie. lte800 w Orzyszu obsługują za to Play i Plus. Co ciakawe po drugiej stronie "jeziora" w Tuchlinie ID: 5135 w totalnej głuszy już od jakiegoś czasu jest 800`setka na maszcie, ale jej nie łapię mimo zewnętrznej anteny. 


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Usługa LTE800 - BTS Orzysz

Z LTE 800 są nadajniki w Wierzbinach (LTE 800, 1800, 2100), W samym Orzyszu - ale nie w centrum - przy Wojska Polskiego jest taki sam.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Usługa LTE800 - BTS Orzysz

Wydaj mi się, że mimo wszystko mieszasz Wierzbiny z lokalizacją przy Wojska Polskiego w Orzyszu. To są 2 różne miejsca i faktycznie na nich takie zestawy są. Nie zmienia to faktu, że na maszcie, który jest w centrum brak jest 800`tki. No nic poczekamy zobaczymy, co się stanie. Szkoda, że nie znacie planów modernizacji. Na razie więc pozostaje mi korzystać z usług innych operatorów...


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Usługa LTE800 - BTS Orzysz

To co wymieniłem to są dwa różne nadajniki. Na Wojska Polskiego ma trzy częstotliwości LTE i tak samo w Wierzbinach. Na tą chwilę planu nie ma. Może za kilka miesięcy to się zmieni.