Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Uciążliwe SMS-y informujące o rozpoczęciu transmisji danych w roamingu


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Uciążliwe SMS-y informujące o rozpoczęciu transmisji danych w roamingu

To jeśli chcesz mieć smartfona i nie korzystać z internetu, to innego wyjścia nie ma. Ew inny system operacyjny niż Android.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Internet w roamingu

Ale co ma a-gps w telefonie z  Androidem do nie otrzymywania SMSow informacyjnych o ilości zużytych danych?Czy twierdzisz że telefon wysyła w tle zapytanie o przysłanie takiego SMSa będąc w roamingu ? Przecież będąc w Polsce ten sam telefon z Androidem nie będzie otrzymywał tych wiadomości bez względu na to czy będzie A-gps włączony czy też nie. Chcę mieć ten czy inny telefon z internetem ale nękany smsami nie chcę być.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Uciążliwe SMS-y informujące o rozpoczęciu transmisji danych w roamingu

A-GPS w Polsce działa nieco inaczej niż w roamingu. Tam to jest rozliczane przez operatorów roamingowych jako transmisja danych.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Uciążliwe SMS-y informujące o rozpoczęciu transmisji danych w roamingu

Swietnie , niech będzie , niech będzie obciążane konto  - wszystko prawidkłow, zero problemu w tym nie widzę. Tylko nie chcę być dzien w dzień o tym informowany! To jakbym codziennie dostawał fakturę zamiast normalnie raz na miesiąc.

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Uciążliwe SMS-y informujące o rozpoczęciu transmisji danych w roamingu

A które smsy dostajesz? O koszcie połączeń/cenniku? Czy o rozpoczęciu transmisji danych w roamingu? Bo te pierwsze smsy powinna być opcja wyłączenia - w Orange wyegzekwowanie tego bywa trudne ale możliwe.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Uciążliwe SMS-y informujące o rozpoczęciu transmisji danych w roamingu

o rozpoczęciu transmisji ,tak jak w załączniku


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Uciążliwe SMS-y informujące o rozpoczęciu transmisji danych w roamingu

tia...,  jedyna akceptowalna tu na https://nasz.orange.pl platforma do wstawiania filmów to oczywiscie misztrz swiata i okolic w cenzurowaniu, czyli Youtube... ze swoimi skryptami , przewodnikami, automatami nie do przejscia, hmm..  brzmi znajomo...  moze sie kiedys odetka


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Uciążliwe SMS-y informujące o rozpoczęciu transmisji danych w roamingu

Np. w Plusie nie ma (przynajmniej domyślnie, bo nic o tym nie wiem) takiego powiadamiania. Wygląda na to, że w Orange zabezpieczają się (i klienta) przed nieświadomym roamingiem danych a w Plusie... liczą na bardziej świadomego klienta. Coś za coś 😉


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Uciążliwe SMS-y informujące o rozpoczęciu transmisji danych w roamingu

Dzięki za informacje że w Plusie tego nie ma. To byłaby kolejna nieprawdziwa informacja przekazana przez konsultantke,gdyż w kontekscie tego problemu zapytalem o nasprawniejszą metodę przeniesia numeru do innego operatora , na co dostałem odpowiedz z dopiskiem iż u innych będzie to samo. NO, a ORANGE "rozkręca się"
, tylko dzisiaj do 10:21 dostałem już drugiego SMS , pierwszy przyszedl o 5:21. Przesyłam link do filmu co poprzednio na innej platformie: https://vimeo.com/286315523