Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Trzeci nabór z KPO i brak mojego adresu na liście


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13366
  • 54803
  • 647

Trzeci nabór z KPO i brak mojego adresu na liście

@pbogacz i słusznie odpisali...180m (nawet w działce Twojej własności) do wkopania, to wiele za dużo..

Spróbuj przekonać ich współfinansowaniem lub słupami w Twojej działce na Twój koszt...


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Trzeci nabór z KPO i brak mojego adresu na liście


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Trzeci nabór z KPO i brak mojego adresu na liście

Na swojej działce jestem w stanie sam wkopać, byleby dociągnęli do granicy. Pisałem o takiej opcji, ale bez odzewu.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 26
  • 90
  • 0

Trzeci nabór z KPO i brak mojego adresu na liście

@pbogacz u mnie podobnie tylko ja mam 500 metrów więc dużo gorzej. I też pisałem że sam bym wykopał. Ale podobno to nic nie da bo adres nie trafi do baz operatorów więc nawet jak kabel będzie leżał to nikt mi go nie podepnie. Generalnie porażka. Już 2-3 lata się kopie z tym i końca nie widać. 

Ostatnio przesiadłem się na internet mobilny z 5 mb/s od orange na 30 mb/s od play bez limitu. Maszt jeszcze planuje postawić to może wyciągnę więcej. Przynajmniej idzie coś w miarę normalnie obejrzeć i pobrać. Co do światłowodu, już tracę nadzieję. Pewnie jeśli mi to zrobią to za kilka lat o ile w ogóle... 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13366
  • 54803
  • 647

Trzeci nabór z KPO i brak mojego adresu na liście

@jarekbachanek  ja myśle że jeszcze ze dwa konkursy unijne i operatorzy sami się będą prosić o współpracę.....i o klientów 


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 26
  • 90
  • 0

Trzeci nabór z KPO i brak mojego adresu na liście

A co do listy z dodatkowymi adresami, sprawdziłem i oczywiście mnie na niej nie ma...