Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Technik się nie zjawił, bo według niego "jest za duży mróz"

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Technik się nie zjawił, bo według niego "jest za duży mróz"

@Anonim Skontaktowałem się, opisałem problem, jedyne co mi powiedziano to, że sms'em otrzymam nowy termin instalacji i żadnej rekompensaty nie będzie, bo nie są jeszcze pobierane środki za usługę. Śmiech na sali.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Technik się nie zjawił, bo według niego "jest za duży mróz"

@Anonim  nooo, widzę że to "super" podejście do klienta, mogli chociaż zaproponować abyś sam wybrał termin i porę instalacji.

Anonim

Nie dotyczy

Technik się nie zjawił, bo według niego "jest za duży mróz"

@Anonim  przecież mrozów w dzień niema, to jakiś niesmaczny dowcip instalatora, dziwne że takie coś jest możliwe i akceptowane przez operatora.

Anonim

Nie dotyczy

Technik się nie zjawił, bo według niego "jest za duży mróz"

@Anonim stąd też ten temat, też uważam to za niedorzeczne, ale cóż zrobić 😕 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1272
  • 3040
  • 31

Technik się nie zjawił, bo według niego "jest za duży mróz"

przecież napisał @Anonim  dlaczego to sie tak przeciaga ta instalacja. nikt nie zrobi poprawki w ciagu tygodnia.
co do instalacji to monter zdecydowal ze za zimno na instalacje i tyle. kolejmy termin ustalony i trzeba oczekiwac ze mrozow nie bedzie 🙂


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2506
  • 9003
  • 45

Technik się nie zjawił, bo według niego "jest za duży mróz"

@Anonim  To nie jest niedorzeczne. Tak jest. Światłowód nie powinien być układany w minusowych temperaturach bo włókna mogą popękać. Najczęściej poniżej -3 lub -5 już ekipy instalacyjne nie powinny zaciągać kabli.  

Anonim

Nie dotyczy

Technik się nie zjawił, bo według niego "jest za duży mróz"

Tylko, że teraz takie temperatury to codzienność. Mam rozumieć, że jestem skazany na cud?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12916
  • 53078
  • 611

Technik się nie zjawił, bo według niego "jest za duży mróz"

@Anonim Uważam, że jest to tylko wymówka. Prawdopodobnie nie ma jeszcze możliwości aktywacji usługi w twoim rejonie, dlatego podawane są informacje dość abstrakcyjne na temat powodów przekładania instalacji. Od lipca....musi być problem techniczny, na którego rozwiązanie służby techniczne czekają, a sprzedaż ciśnie i ze względu na pozytywne dane w systemach przypisywane są kolejne terminy instalacji w nadziei, że w międzyczasie coś się wyklaruje. 

Jedno jest prawdziwe, że dla bezpieczeństwa nie spawa się światłowodów poniżej -5st.C. Wiem od techników, bo u mnie zakładali 20 grudnia...i się cieszyłem, że mrozów nie ma

Anonim

Nie dotyczy

Technik się nie zjawił, bo według niego "jest za duży mróz"

@agat13 Możliwości są, wszyscy sąsiedzi w okolicy, a śmiem stwierdzić, że nawet mieszkańcy całej wioski - cieszą się szybkim internetem. Tylko u mnie jak zwykle jakieś problemy 😕 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12916
  • 53078
  • 611

Technik się nie zjawił, bo według niego "jest za duży mróz"

@Anonim Skoro wszyscy się cieszą, to może właśnie to jest problem? Zabrakło miejsca na OPP mi czekają na rozbudowę splittera...historia zna takie przypadki