Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Szczecin-Dąbie. Kiedy zaczniecie podłączać domki do światłowodów?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Szczecin-Dąbie. Kiedy zaczniecie podłączać domki do światłowodów?

Orange nie jest żadnym operatorem narodowym. Robi tam, gdzie mu się opłaca lub ma w tym interes - chociaż zatrzymanie pracownika. Inea, Netia mają podobne programy dla swoich pracowników, rencistów i emerytów swoich firm.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 1
  • 0

Szczecin-Dąbie. Kiedy zaczniecie podłączać domki do światłowodów?

Gorzej jeśli inny człowiek jest uzależniony tylko od Waszej infrastruktury. Chyba sobie zdajecie sprawę że ludzie oglądają filmy online w wysokich rozdzielczosciach, chcą streamować, ściągać gry dzieciakom po 100GB i te śmieszne 10 MB/s to straszny przeżytek i trzeba coś z tym zrobić...?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Szczecin-Dąbie. Kiedy zaczniecie podłączać domki do światłowodów?

Zainteresować samorząd, lokalnych posłów. Nie jesteś skazany na Orange. Są inne firmy. Samorządy same też mogą dostarczać usługi internetowe - nie potrzebują na to zezwolenia.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 1
  • 0

Szczecin-Dąbie. Kiedy zaczniecie podłączać domki do światłowodów?

Mogłeś od razu napisać "koleś mamy Cię gdzieś. i twoje zdanie na ten temat nic mnie nie obchodzi". Byśmy sobie darowali te wszystkie wywody i szybciej wyrobili zdanie o drugiej stronie... Pozdrawiam.

 

___________

Post poddany edycji - Rafał


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Szczecin-Dąbie. Kiedy zaczniecie podłączać domki do światłowodów?

Ja nie pracuje w Orange, więc daruj sobie wycieczki. Forum/internet nic nie zrobi. Piszę to samo na różnych forach od 10 lat kiedy zaczęły się pierwsze planowania budowy sieci światłowodowych. Są już zadowolone osoby. Inne marudzą nadal. Jak sobie obejrzysz dziś dowolny serwis informacyjny, to temat światłowodu jest polityczny. I będzie coraz bardziej. Warto z tego skorzystać.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Szczecin-Dąbie. Kiedy zaczniecie podłączać domki do światłowodów?

@SzczecinDąbie to nie jest forum pracownikow Orange i uwierz ze nikt z nas "nie ma Cie gdzies". My, prosci klienci i uzytkownicy roznych uslug Orange nie wszyscy mamy dostep do swiatlowodu i rowniez z tego powodu ubolewamy. 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 1
  • 0

Szczecin-Dąbie. Kiedy zaczniecie podłączać domki do światłowodów?

Zakładając temat myślałem że chociaż ktoś z w formie konsultanta Orange odpowie mi po sprawdzeniu ewentualnych planów inwestycyjnych na danym obszarze czy jest w najbliższym czasie możliwość uzyskania lepszej ofert na Internet Orange. Błędnie oceniłem że Ty jesteś taką osobą. Ponieważ kończy mi się we wrześniu umowa szukam czegoś lepszego a przy okazji może ktos z tego osiedla przeczyta ten wątek i podobnie jak ja przestanie się łudzić i marnować pieniądze na dziadowskie łącze.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Szczecin-Dąbie. Kiedy zaczniecie podłączać domki do światłowodów?

Twój teren raczej nie łapie się na popc (choć może się mylę- lepiej jakbyś podał ulicę to można przeszukać publicznie dostępne dane). O komercyjnych planach Orange informuje tylko na 30 dni naprzód - info jest nys czacie, infolinii lub w salonie. Dalsze plany nie są udostępniane bo rodzi to odpowiedzialność prawną.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Szczecin-Dąbie. Kiedy zaczniecie podłączać domki do światłowodów?

Jesli dobrze wydedukowalem to powinno byc to

Screenshot_20200702_203647.jpg


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 1
  • 0

Szczecin-Dąbie. Kiedy zaczniecie podłączać domki do światłowodów?

Pewnie że się nie łapie na popc bo nie mieszkam w bloku który na klatce ma 10 odbiorców. Rozumiem że ankieta była tylko ściemą by komuś przedstawić że była zrobiona ale inwestycja nie ma uzasadnienia finansowego bo między moim domem a wspomnianym wcześniej jegomościem z Orange mieszkają dwie staruszki które pewnie nawet nie mają w domu komputera... więc po co ciągnąć 50 metrów kabla... Co za prymitywne podejście...