Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Swiatlowod


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Swiatlowod

Dzień dobry, wczoraj na mojej ulicy zauważyłem robotników ciągnących żółty kabel przez studzienki teletechniczne, zapytani odpowiedzieli ze to światłowód. W takim razie czy jest szansa na jakieś informacje odnośnie tej inwestycji? Bo mam domowe lte od orange ale umowa kończy się w połowie listopada a chętnie bym wykupił światłowód plus tv?

10 ODPOW. 10

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Swiatlowod

@Slago  o ile jest to światłowód (jeśli w ogóle) Orange, to sugeruję kontakt z Orange przez stronę

 

"zasięg" możesz też sprawdzić na tej stronie https://www.orange.pl/view/mapazasiegu


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Swiatlowod

Dzięki za odp. Mam zamiar w sobotę udać się do najbliższego Orange Retail to może coś ustale na miejscu. Mapkę sprawdzałem ale wiem że ludzie często mają instalowany światłowód a na mapce pojawią się dostępność usługi często po paru miesiącach nawet od instalacji swiatla u klienta. Niechcialbym podpisywać nowej umowy na tle na 2lata jeśli mogę mieć coś lepszego w tej samej cenę z telewizją.


Pracuję w Orange
  • 51
  • 72
  • 4

Swiatlowod

@Slago dodam, że u mnie od prac monterskich w bloku do możliwości złożenia zamówienia minął około miesiąc, więc też trzeba wziąć to pod uwagę. Inwestycja musi być formalnie zakończona. Skontaktuj się z naszą obsługą. Sprawdzą przewidywalny termin oddania inwestycji i stan prac.


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Swiatlowod

@Maniako1983  z tym stanem prac to nie przesadzaj. Bo nikt nie siedzi na miejscu i raportuje na bieżąco prac  😁

 

Miesiąc to czasem trwa przekazanie papierów po odbiorze 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Swiatlowod


@Maniako1983napisał(-a)

@Slago dodam, że u mnie od prac monterskich w bloku do możliwości złożenia zamówienia minął około miesiąc, więc też trzeba wziąć to pod uwagę. Inwestycja musi być formalnie zakończona. Skontaktuj się z naszą obsługą. Sprawdzą przewidywalny termin oddania inwestycji i stan prac.


To pod jakis konkretny numer mam zadzwonić ?


Pracuję w Orange
  • 51
  • 72
  • 4

Swiatlowod

Do Biura Obsługi. Oczywiście jeśli to światłowód od Orange to uzyskasz termin przewidywany, który może jeszcze się zmienić. Prawda jest jednak taka, że gdy tylko pojawi się możliwość zamówienia usługi pojawią się ulotki i sprzedawcy na miejscu 🙂


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Swiatlowod

@Slago Ja myślę, że Orange Retail lub lokalne fibershopy będą najbardziej zorientowane w temacie.


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Swiatlowod

@BORAX  nie ma już retail'a a co za tym idzie fibershopy się zwinely. Dla agentów to w sumie żaden biznes trzymać je. Nie wiem może jakieś sztuki nadal działają ale nie sądzę  🙂

 

@Slago  pytaj bok czy kogokolwiek ze sprzedaży o planowane przyłączenie budynku 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Swiatlowod

Dzięki wszystkim za pomoc, postaram dobić się do BoKu albo w sobotę podskocze do salonu.