Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zwiekszanie predkosci internetu

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 5
  • 0

Zwiekszanie predkosci internetu

Witam, posiadam od dawna stara umowę na internet do 1mb/s i chciałbym zwiększyć prędkość, ale napotkałem się na dziwny błąd. Na mapie zasięgu pokazuje mi "Maksymalna prędkość: do 20 Mb/s" a kiedy wybieram ofertę i wpisuje moja lokalizacje, przy przedłużaniu umowy pokazuje mi dostępność maks. do 10mb/s, a kiedy wybieram nowa umowa pokazuje dostępność do 20mb/s.

 

To jest tylko błąd, czy po prostu przy przedłużaniu umowy nie mogę mieć tych 20mb/s tylko 10?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zwiekszanie predkosci internetu

Możliwości techniczne i tak będą zweryfikowane po złożeniu zamówienia. Na stronie www dane pobierane są z różnych systemów. Spróbuj zlecić zmianę przez doradcę na czacie/infolinię/w salonie - to zwykle dokładniejsze i pewniejsze info.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zwiekszanie predkosci internetu

Możliwości techniczne i tak będą zweryfikowane po złożeniu zamówienia. Na stronie www dane pobierane są z różnych systemów. Spróbuj zlecić zmianę przez doradcę na czacie/infolinię/w salonie - to zwykle dokładniejsze i pewniejsze info.

Pracuję w Orange
  • 51
  • 72
  • 4

Zwiekszanie predkosci internetu

To co widzisz na stronie lub to co widzi sprzedawca to tylko wstępna weryfikacja. Po złożeniu zamówienia technicy sprawdzają rzeczywiste warunki techniczne i określają czy można zrealizować zamówienie w wybranej konfiguracji. Sugeruję więc zlecić taką zmianę.


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Zwiekszanie predkosci internetu

@niko734, udało się zwiększyć prędkość? Czy któraś z powyższych odpowiedzi pomogła?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 5
  • 0

Zwiekszanie predkosci internetu

Tak, wypowiedzi obu Panów były pomocne. Wczoraj udałem się do salonu w mojej miejscowości i wszystko udało mi się ustalić po mojej myśli.