Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Swiatłowód za płotem... Orange POPC2


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12957
  • 53217
  • 617

Swiatłowód za płotem... Orange POPC2

@PARANOJA nigdy nie mów nigdy..czasem na wariata uda się tak systemem zakręcić, że wszystko wolno i to " szybko,"....wystarczy, że do planu brakuje......a jeśli infrastruktura jest, to nawet bezkosztowo wyjdzie. Nie próbujesz, nie dowiesz się...


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 22
  • 0

Swiatłowód za płotem... Orange POPC2

@agat13 

 

Czy ja wiem że to jest najbliżej :D?

 

Ogólnie wrzucam mapke węzłów w okolicy ( 13A to ten światłowód)  i rowniez dodaje zdjęcie skrzynki w domu 😄

123.png193928434_247873910472929_2811053689369990262_n.jpg

Chciałem się do niej dobrać ale w kluczach z roboty nie mam akurat takiego czegos 😜 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12957
  • 53217
  • 617

Swiatłowód za płotem... Orange POPC2

@michios11 to skrzynka kabla rozdzielczego na elewacji budynku. Skrywa przyłącze z miasta i sieć na budynek. Klucza mieć nie możesz, bo to abloy specjalny. Z tej skrzynki idzie lub będzie ułożony kabel do Twojego mieszkania. Sądzę, że na neo do 20Mb/ sek masz szansę. 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 22
  • 0

Swiatłowód za płotem... Orange POPC2

@agat13 

To wiem do czego służy ta "skrzyneczka" bo mniej wiecej pracuje w zawodzie 😄 ( elektronika przemysłowa) , bardziej mi chodziło o dostanie się do niej i sprawdzenie kondycji przewodów . Co do 20mb/s , orange podaje 10 także nie wiem 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12957
  • 53217
  • 617

Swiatłowód za płotem... Orange POPC2

@michios11 kondycji na oko nie sprawdzisz. Chociaż pomiary staloprądowe byś musiał zrobić. Ale fakt , z opisu którego nie ma trudno wnioskować co jest w środku😁

Sadzac z Googla 20 powinno działać, ale i tak nie odległość tylko, a parametry dynamiczne łącza stanowią o przepustowości


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2509
  • 9013
  • 45

Swiatłowód za płotem... Orange POPC2

@michios11 Obejrzenie przewodów nic Ci nie da. Trzeba robić pomiary. Poza tym to jest włam i wystarczy "uprzejmy" sąsiad który pstryknie Ci fotkę i prześle gdzie trzeba.

@PARANOJA Dobrze że napisałeś teoretycznie bo w praktyce nikt tego nie zrobi. Jak na etapie budowy sieci do Królewskiego Osiedla budynek obok nie zostanie zasilony to później nikt już tego nie wykona.