Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Stacja BTS LUBUSKIE

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

StacjaBTS LUBUSKIE

Stanowisko SKO http://bip.sko.zgora.pl/system/obj/204_SKO-5621_211-L_18.pdf

ale czy sprawa idzie dalej to już nie wiem.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 17
  • 6
  • 0

StacjaBTS LUBUSKIE

Jest opcja zbudowania tej stacji w innej miejscowosci? Z tego co widac to w Koninie jeszcze szczekaja na samoloty. 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 17
  • 6
  • 0

StacjaBTS LUBUSKIE

Ciesze sie ze maja w miare blisko stacje bazowa bo okolo 4km od nich ja mam praktycznie 7km w lini prostej co nie jest zbyt przyjemne tudzież, pobliskie miejscowosci rowniez maja z tym problem.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

StacjaBTS LUBUSKIE

Nie wiem jakie działania podejmie Orange. Spróbuj zadzwonić do urzedu gminy Iłowo z pytaniem czy były odwołania po decyzji SKO. Jeśli nie, to zwykle 12-18 miesięcy do uruchomienia w przypadku gdy ma to być wolnostojący maszt.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 17
  • 6
  • 0

StacjaBTS LUBUSKIE

Okej, spróbuje dzisiaj zadzwonic w chwili wolnej i zdac relacje, troche mnie przeraża zacofanie obecnych tu tubylców 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 185
  • 154
  • 0

StacjaBTS LUBUSKIE

Przekonaj włodarzy, żeby zrobili plan miejscowy dla tego terenu - wtedy jedna droga blokowania tego typu inwestycji odpadnie, bo nie można wpisywać dziś zakazów stawiania stacji bazowych telefonii komórkowej. Zaraz będziesz miał akcję, że jak Orange jednak jakimś cudem dostanie decyzję pozytywną o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego i pójdzie o pozwolenie na budowę to tam też będą się darli, że chcą ich pozabijać promieniowaniem i rozpoczną się kolejne przepychanki. Zresztą po tylu razach to już SKO powinno wydać decyzję za organ wykonawczy, no ale jak zwykle takie przerzucanie się... Serio nie ogarniam, plan miejscowy jest tak zarąbistym narzędziem, które mega upraszcza proces inwestycyjny a urząd nie musi się bujać z setkami czy tysiącami wniosków o wz, ale te samorządy nie rozumieją najprostszych rzeczy o.O


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 17
  • 6
  • 0

StacjaBTS LUBUSKIE

zadzwoniłem do urzędu gminy i po tycvh wszystkich odwołaniach, zaczeli zapraszać mieszkańców Konia do tego "parlamento odwoławczego" i prosic ich o podanie powodów czemu nie chcą tej stacji, koniec w końci parlament stawierdził że, to nie są wystarczające skargi, więc stwierdził że postawi tą antenę w orange itd... Ale mieszkańcy Konina stwierdzili że się odwołają od tego i cała sprawa poszła do sądu wojewódzkiego... i na tym aktualnie stoimy... Taka ciekawostka 🙂  


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 185
  • 154
  • 0

StacjaBTS LUBUSKIE

To powodzenia 😉 Chociaż w WSA pójdzie szybciej niż w NSA, ale nadal... Potem przecież mogą pójść dalej jak będzie nie po ich myśli 😛 Chociaż z tego co słyszę to sąd będzie wymagał od ludzi żeby podali rzetelne podstawy swojego zdania, a nie argument "nie, bo nie" i te inne utarte slogany jak to firma chce ich zabić albo przejąć kontrolę nad mózgami.