Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Sokołów Podlaski, kiedy zostanie włączony band 7 LTE (2600Mhz) ?


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Sokołów Podlaski, kiedy zostanie włączony band 7 LTE (2600Mhz) ?

► Temat został przeniesiony z kategorii Szukam oferty - Moderator Wiktor ◄

 

Jak w tytule, miejscowość to Sokołów Podlaski. Mam pytanie techniczne, kiedy zostanie załączony band 7 dla internetu LTE?

 

Na dzień dzisiejszy jest tylko 1800Mhz czyli band 3 i poza godzinami nocnymi jest tragedia. Na 800Mhz jest już zupełnie masakra ale akurat to nie dziwne, band 20 działa wszędzie kiepsko. Mój modem/antena widzi nadajniki wzrokowo, sygnał i ogólnie jakość (podgląd programem LTEWatch) idealne. Konkurenci mają od dawna już band 7 w Sokołowie. Co się dzieje z Orange???

 

p.s. miejscowość obok, a raczej wieś Grochów Szlachecki ma band7. Sprawdzałem tam LTE działa b.ładnie i szybko.

6 ODPOW. 6
Anonim

Nie dotyczy

Sokołów Podlaski, kiedy zostanie włączony band 7 LTE (2600Mhz) ?

@djrobsonA patrzyłeś na stronie btsearch ? może zapytaj się na BOK przez czat tu nie znamy odpowiedzi na twoje pytanie 


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Sokołów Podlaski, kiedy zostanie włączony band 7 LTE (2600Mhz) ?

W samym centrum jest planowane na czwarty kwartał LTE 2600MHz.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Sokołów Podlaski, kiedy zostanie włączony band 7 LTE (2600Mhz) ?

Bardzo dziękuję za odpowiedź i czekam z niecierpliwością. Mam nadzieję jednak, że będzie to uruchomione szybciej. Na dzień dzisiejszy trochę wstyd żeby w takim mieście nie było band 7.

 

LTE 800 leży i kwiczy, tzn coś tam działa ale chyba tylko po to żeby pozamykać buzie klientom, że jest zasięg. Ot taka ciekawostka te LTE800


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Sokołów Podlaski, kiedy zostanie włączony band 7 LTE (2600Mhz) ?


@djrobson napisał:

Bardzo dziękuję za odpowiedź i czekam z niecierpliwością. (...)

Na koniec jeszcze rozważ rzecz następującą:

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.

🙂


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Sokołów Podlaski, kiedy zostanie włączony band 7 LTE (2600Mhz) ?

Niestety zgodnie z prawdą nie mogę napisać, że problem został rozwiązany. Problem z Orange LTE w Sokołowie jest nadal, internet działa na naprawdę marnym poziomie. Modem łączy się max na band 3 (1800Mhz) i prędkość w godzinach szczytu oscyluje w okolicach 1-2Mbit i mniej (przy czym upload gdzieś w okolicy 20-30Mbit). YT działa w przedziale 240-360p a i to czasami buforuje.

 

Band 20 czyli LTE800 w zasadzie nie istnieje bo w ciągu całego dnia jest słaba prędkość.

 

Nadmienię, że parametry połączenia mam znakomite, sprawdzane programem LTEWatch. 

 

----------------------

 

Na pewno jak problem zostanie rozwiązany to czym prędzej o tym poinformuję 🙂


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Sokołów Podlaski, kiedy zostanie włączony band 7 LTE (2600Mhz) ?

Temat można zamknąć. Od już sporego czasu Orange oferuje wszystkie pasma LTE w Sokołowie. Zasuwa net jak potrzeba. W godzinach szczytu 30-40 Mbit raczej nie stanowi problemu.