Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Skaryszew światłowód

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 9
  • 1

Skaryszew światłowód

Dzień dobry.

 

Jako, że to mój pierwszy post chciałbym przywitać się i zadać pytanie: mianowicie czy ktoś z państwa wie, kiedy w miejscowości Skaryszew dostępny będzie światłowód? Według danych UKE w mojej okolicy planowana rozbudowa to 03.12.2021. Oczywiście nie spodziewałem się, że 4 Grudnia zawieszą kable a 5 Grudnia podłączą do domu, nie mniej nic się w tym temacie nie dzieje. 🙂 

 

Według UKE za budową światłowodu stoi firma FIBEE IV SP. Z O.O. do której wysłałem zapytanie jak wyżej. Odpowiedzi do tej pory nie otrzymałem.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 9
  • 1

Skaryszew światłowód

Otrzymałem wiadomość od FIBEE: 

"inwestycja jest planowana na czerwiec 2022 roku." 

😐 

 

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Skaryszew światłowód

@Herflik zwłaszcza że mamy już 16 grudnia 😉

A tak na poważnie należy się spodziewać opóźnień z budową ze względu na covida większość inwestycji ma poślizg. Pisałeś do FIBEE to poczekaj na odpowiedź, ale podejrzewam że odpiszą podobnie jak ja napisałem na początku. Trzeba uzbroić się w cierpliwość i tyle, u Ciebie chociaż są oficjalnie plany rozbudowy,  u innych nawet tego nie ma. 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 9
  • 1

Skaryszew światłowód

Otrzymałem wiadomość od FIBEE: 

"inwestycja jest planowana na czerwiec 2022 roku." 

😐 

 

 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Skaryszew światłowód

@Herflik  czyli jest tak jak pisałem, przesunięcie terminu.

Anonim

Nie dotyczy

Skaryszew światłowód

Niestety to już chyba standard w tego typu inwestycjach. Pocieszający jest fakt, że co prawda przesunięta ale zaplanowana. Wiele osób walczy o dostęp FTTH czasem bez skutku. 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 9
  • 1

Skaryszew światłowód

Witam ponownie. 

 

Minął Czerwiec, minął Lipiec, kończy się Sierpień a światłowodu, czy chociażby informacji o nim jak nie ma, tak nie było.

 

Napisałem do zespol_popc@cppc.gov.pl i dziś otrzymałem taką odpowiedź:

 

w odpowiedzi na przesłaną wiadomość informujemy, że CPPC jako Instytucja Pośrednicząca w procesie wdrażania Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa zwróciło się do beneficjenta FIBEE IV SP. Z O.O. z prośbą o weryfikację zgłoszenia i stanowisko w tej sprawie. Zgodnie z przekazanymi informacjami punkt adresowy (PA) Skaryszew, ul. [tu mój adres]  (Gmina Skaryszew, Powiat radomski, Województwo mazowieckie) jest planowany do objęcia zasięgiem w ramach realizowanego obecnie projektu budowy infrastruktury światłowodowej. Oznacza to, że jeśli faza projektowa oraz wykonawcza przebiegną zgodnie z aktualnymi założeniami, PA zyska dostęp do usług światłowodowych. Aktualny status realizacji projektu można sprawdzić za pośrednictwem platformy getfibre.pl, a w przypadku dodatkowych pytań beneficjent FIBEE IV SP. Z O.O. pozostaje do dyspozycji.

 

Podsumowując: światłowód jak będzie jak będzie, nie męcz nas pan. 😁


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Skaryszew światłowód

@Herflik poczytaj sobie wyniki kontroli NIK to będziesz wiedział dlaczego robota idzie jak idzie. 

https://www.nik.gov.pl/aktualnosci/budowa-internetu-szerokopasmowego-lubelskie.html