Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Słaba jakość internetu

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 1
  • 0

Słaba jakość internetu

Witam. Jakieś 3 tygodnie temu dosłownie z dnia na dzień coś dziwnego stało się z internetem. Wcześniej prędkość internetu przy wielu urządzeniach podłączonych przez wifi (tylko mój komputer i tv są podpięte kablem, tv rzadko używam) była ok, ktoś tam siedział na fb ktoś na yt a u mnie w grach z pingiem problemu nie było i przy pobieraniu też wyciągałem ile mi internet pozwalał. Od tych 3 tygodni jest jakieś piekło... gdy jest podłączony pod internet tylko mój komputer to przynajmniej się da wyciągnąć 100-200kb/s z pingiem to skacze nawet w grach do 1500ms (mam internet do 10mb z telewizją i telefonem i przed problemem wyciągałem 1,2mb/s i miałem około 70ms opoznienia w grach) a jak ktoś się podłączy i robi swoje to ciągle się wyłącza internet i nie da się korzystać a jak jest chociaż na moment to nawet film w 144p nie chce się buforować. Dzwoniłem i zostałem poinformowany, że usterka zostanie naprawiona za 2 dni, jeżeli to nie wina Orange to płace za serwisanta lub za naprawę ustaloną kwotę. Nie mogę już wytrzymać z tym problemem dlatego chciałem się poradzić i zapytać czy to może być moja wina, wina linii czy oni coś kombinują. Wstawiam parametry.


Bez tytułu.png

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Słaba jakość internetu

@15kr4To nie jest problem po stronie sąsiada a samej linii jest to związane poluzowane polaczenia na kablach gdzieś u ciebie lub winnych miejscach. To musza sprawdzić technicy sam zobacz co się dzieje na moim przykładzie błędy ES i SES.    


Przechwytywanie.PNG

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

15 ODPOW. 15

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 1
  • 0

Słaba jakość internetu

Chciałbym dodać, że wczoraj te liczby sekund z błędami były większe. Na 20 godzin czasu synchronizacji przypadało 19 godzin z błędami.

Anonim

Nie dotyczy

Słaba jakość internetu

@15kr4Zgłaszaj ten problem do BOK może to zrobić po zalogowaniu się do Mój Orange a potem zgłosić przez czat


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 1
  • 0

Słaba jakość internetu

Dziękuje za odpowiedz. A czy jest możliwość, żeby mój sąsiad zakłócał połączenie jakąś magiczną anteną? Ponieważ moi domownicy twierdzą, że to wina sąsiada anteny, a nie wydaje mi się żeby to miało jakiś związek z moim internetem.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Słaba jakość internetu

Jak ma nielegalny wzmacniacz to tak.
Anonim

Nie dotyczy

Słaba jakość internetu

Fotkę zrób to się oceni, ale raczej nie da się tak skutecznie zakłócić, może ty masz słabą antenę + problemy z siecią, potem masz co masz.

Anonim

Nie dotyczy

Słaba jakość internetu

@15kr4To nie jest problem po stronie sąsiada a samej linii jest to związane poluzowane polaczenia na kablach gdzieś u ciebie lub winnych miejscach. To musza sprawdzić technicy sam zobacz co się dzieje na moim przykładzie błędy ES i SES.    


Przechwytywanie.PNG

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 1
  • 0

Słaba jakość internetu

Tak myślałem, że sąsiad raczej czarodziejem nie jest, że mi jakimś wzmacniaczem zakłóca internet w takim stopniu, że dzisiaj mialem z 40kb/s prędkości. Pozostało czekać na technika. Dziękuje za pomoc 😉

Anonim

Nie dotyczy

Słaba jakość internetu

@15kr4A może orientujesz się ile masz do centrali? możesz się podpytać na czacie powinni Ci powiedzieć tak pytam się z ciekawości ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Słaba jakość internetu

A nie udostepniales komuś danych do Neostrady?