Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rynek regulowany - przepisy, ceny, technologia

Anonim

Nie dotyczy

Rynek regulowany - przepisy, ceny, technologia

► Wątek [oddo] wyodrębniono z tematu Koniec umowy neostrada + telefon stacjonarny --kilka pytań ze względu na poruszane w nich zagadnienia - Moderator Wiktor ◄

 

@Wysoka_Pólka Już te czasy z lat TP się skończyły teraz albo aneks do umowy na tych samych warunkach lub więcej trzeba płaci chyba że jest możliwość podłączenia się do światełka.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 25
  • 35
  • 0

Rynek regulowany - przepisy, ceny, technologia


@Anonimnapisał(-a)

@Wysoka_Pólka Już te czasy z lat TP się skończyły teraz albo aneks do umowy na tych samych warunkach lub więcej trzeba płaci chyba że jest możliwość podłączenia się do światełka.


Już w czasach TP był albo aneks do umowy na tych samych warunkach lub więcej trzeba płacić.

Widać ORANGE nie wyciemniło wniosków. I dalej stosu ja tą samą politykę.

Ale pocieszę Cię UPC ma dokładnie tak samo...

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Rynek regulowany - przepisy, ceny, technologia

A dla was montaż usług stacjonarnych jest taki tani gdzie często na posesji/w lokalu trzeba go zrobić? Można sobie kupić łącze czasowe i wtedy na start sporo się płaci.

Anonim

Nie dotyczy

Rynek regulowany - przepisy, ceny, technologia


@Wysoka_Pólkanapisał(-a)

@Anonimnapisał(-a)

@Wysoka_Pólka Już te czasy z lat TP się skończyły teraz albo aneks do umowy na tych samych warunkach lub więcej trzeba płaci chyba że jest możliwość podłączenia się do światełka.


 

Ale pocieszę Cię UPC ma dokładnie tak samo...

 


Co do UPC jest fajny myk jak składasz wypowiedzenie w punkcie i za chwile dostajesz lepsza ofertę niż miałeś tak ostatnio podpowiedziałem znajomym gdzie mieli Internet 30Mb +TV za 90zł a dostali Internet 120Mb +TV i Telefon bez limitu za 89zł.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Rynek regulowany - przepisy, ceny, technologia

Niedługo skończą się promocje adresowe jak UPC będzie regulowane jak Orange.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 25
  • 35
  • 0

Rynek regulowany - przepisy, ceny, technologia

ORANGE ma bardzo podobnie...

Anonim

Nie dotyczy

Rynek regulowany - przepisy, ceny, technologia


@Wysoka_Pólkanapisał(-a)
ORANGE ma bardzo podobnie...

Wiem że ma ale czy Orange ma możliwość nagrywanie zdalnie programów tak jak w UPC z każdego miejsca? 

Anonim

Nie dotyczy

Rynek regulowany - przepisy, ceny, technologia


@Piotrekk85napisał(-a)
Niedługo skończą się promocje adresowe jak UPC będzie regulowane jak Orange.

Jak już to nie tylko UPC ale też inni www.telko.in/rz-kablowki-dio-regulacji


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Rynek regulowany - przepisy, ceny, technologia

Inni - mniejsza skala. Szkoda, że Orange nie może przekonać swoich sprzedawców/pracowników do ofert adresowych. Jak wprowadzano Geopromocję to mimo dania większej prowizji - PR ofert był kiepski. Pamiętam jeszcze dyskusję w lokalnej prasie na temat Olsztyna - mało kto wie, że są dwie miejscowości Olsztyn w warmińsko-mazurskim (oczywiście jest jeszcze jeden pod Częstochową). Miasto Olsztyn jest miastem na prawach powiatu - i była w liście 76 gmin. Jest jeszcze Olsztyn (obecnie Stary Olsztyn) - osada w Gminie Purda w powiecie olsztyńskim (tzw. ziemskim) - oczywiście nie było na liście. I ta argumentacja? Jak to tepsa może oferować różne promocje i dyskryminować klientów tylko dlatego że mieszkają kilkaset metrów dalej?

Teraz u mnie jest 3 operatorów stacjonarnych (Orange - także ze światłowodem, Vectra po modernizacji, Multimedia - przed modernizacją) +2 lokalnych radiowych+ ogólnopolscy komórkowi. I jest opcja negocjacji - zawsze co najmniej 10 zł miesięcznie poniżej tego co dostępne na www w większości sieci. Moja rodzina - kilka kilometrów za Olsztynem - kablowo tylko Orange, jedna radiówka, komórkowo bez Playa jeśli chodzi o własną sieć (jedynie roaming krajowy). Oferty są tylko "ogólnopolskie". I to jak dla mnie jest zrozumiałe.

Jak to się zmieni po regulacjach, zobaczymy.

Anonim

Nie dotyczy

Rynek regulowany - przepisy, ceny, technologia

Dla mnie jak Orange nie powróci do przedziału cenowego jak było to wcześniej 10/20/80Mb przykład 39/49/59zł a nie wszystko w jednej 59zł to gdzie konkurencja dla kablówek według mnie duży może więcej a nie mniej już znam twoja odpowiedz @Piotrekk85.