Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Reklamacja internet

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 21
  • 0

Reklamacja internet

Nie uważam, że technicznie światłowód ma wpływ na moje LTE. Sugeruje tylko, że colowo robią mi mocny lejek, żeby wymusić przejście na ten światłowód. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13515
  • 55257
  • 659

Reklamacja internet

@vonaris Lejek robi się sam, więc teoria niestety nietrafiona 🙂


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29466
  • 270

Reklamacja internet

@vonaris  ja bym nie szukał teorii spiskowych względem Twojej osoby, stawiam raczej na przeciążone nadajniki lub sąsiadów ze wzmacniaczami sygnału.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 21
  • 0

Reklamacja internet

Nie szukam teorii spiskowych, tylko braki w infrastrukturze nie powinny mnie interesować, bo pogorszenie jakości usług nie wpływa na wysokość mojego abonamentu. Wymagam jakości z dnia podpisywania umów, ponieważ w umowie nie było zapisów, że jeśli ilość odbiorców sygnału będzie więcej to mi czterokrotnie spadnie prędkość... Tym sposobem niech mi czterokrotnie spadnie wysokość abonamentu... 

Nikt z Orange nie proponuje zniżki w abonamencie tylko kombinacje w ustawieniach bo podobno mój internet chodzi z prędkościamiLTE jak w laboratorium. 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 454
  • 3892
  • 20

Reklamacja internet

@vonaris wymagasz czegoś czego co nie jest zagwarantowane. 

 

To nie usługi stacjonarne gdzie są gwarantowane prędkości, rekompensata za awarie. 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2133
  • 11959
  • 54

Reklamacja internet

@vonaris internet LTE nie ma gwarantowanej prędkości, to nie światłowód, słaby internet masz w domu, ale gdzie indziej pewnie normalnie, jedyna opcja to zmiana operatora, jak któryś w twojej lokalizacji ma lepszy internet LTE.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5718
  • 23192
  • 197

Reklamacja internet


@vonarisnapisał(-a)

Nie szukam teorii spiskowych

...


Nie szukasz, bo już ją znalazłeś. Możesz się nią rozkoszować do bólu, albo coś z tym zrobić.

PS. Jeśli uważasz, że umowa którą podpisałeś nie jest realizowana, to oczywiście masz prawo do reklamacji a nawet dochodzenia swoich roszczeń przed sądami. Jeśli to Cię bawi, to droga wolna.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2628
  • 9488
  • 47

Reklamacja internet

@vonaris zgłoś na infolinii problem. Może mają przeciążony BTS albo jak kolega zauważył ktoś wzmacniacz GSM sobie włączył. Możesz też aplikację pobrać na komórkę to Ci pokaże moc sygnału oraz z którego BTSa łapie sygnał. Później na BTSearch możesz sprawdzić gdzie ten nadajnik się znajduje.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32519
  • 37125
  • 1374

Reklamacja internet

Internet mobilny nie jest gwarantowany. Warto sprawdzić działanie usługi w zupełnie innej lokalizacji.
Dodatkowo też Orange cały czas realizuje refarming pasma i być może wcześniej używane częstotliwości zostały przeznaczone na coś innego.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 433
  • 1223
  • 2

Reklamacja internet

człowieku . Mobilny internet nie jest z gumy. Nie masz gwarancji prędkości wystarczy jakiś heavy user któryś z sąsiadów i już jest obciążony bts (wysyca całe łącze jakby dla siebie) i reszta będzie mieć marne prędkości. Nie masz nad czym się zastanawiać chcesz szybki stabilny net to bierz światłowód. Mobilny net jest dla osób podróżujących albo po prostu potrzebujących użyć neta poza domem. W domu się bierze stabilne łącze więc przestań narzekać . Wiedziałeś co bierzesz biorąc mobilny net . Jak chciałeś mieć jakąkolwiek kontrolę nad tym trza było wziąć na kartę zamiast abonamentu. Mam kartę w każdej sieci . Zasięg zasadniczo się zmienia .Raz orange lepiej wypada raz tm czasem lepiej play ogolnie plus wiadomo najgorzej wypada. To jest zmienny stan rzeczy więc jak zalezy na predkosci i odpowiedni pakiet to sie wybiera na kartę . Raz w jednej sieci bardziej pakiety sie oplacaja raz w innej. A jak chcesz szybki i stabilny net to bierzesz światłowód. i tyle