Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Realne szanse na podłączenie światłowodu

ROZWIĄZANE

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 66
  • 0

Realne szanse na podłączenie światłowodu

Jaka jest realna szansa na połączenie do światłowodu jeżeli adres jest na liście?

 

______________

Przeniosłem wpis do nowego tematu - Rafał

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2516
  • 9023
  • 45

Realne szanse na podłączenie światłowodu

@Scarff Już Ci koledzy odpisali, a że trochę żartobliwie to chyba czaisz o co chodzi. Tu nikt na forum nie jest jasnowidzem i nie ma takiej wiedzy aby Ci napisać jednoznacznie: tak będzie internet za 2 miesiące. Listy są bardzo orientacyjne i o niczym to jeszcze nie świadczy. Pula adresów może ulec zmianie w dowolnym momencie projektu. Wystarczy że pojawią się jakieś problemy techniczne lub prawne i adres wylatuje do kosza. Trzeba cierpliwie czekać na rozwój wydarzeń.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

26 ODPOW. 26

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Realne szanse na podłączenie światłowodu

@Scarff  to dział dotyczący tylko nowości na temat budowy i zasięgu światłowodu, jeśli oczekujesz odpowiedzi na temat konkretnego adresu załóż nowy wątek na forum. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12998
  • 53386
  • 620

Realne szanse na podłączenie światłowodu

@Scarff  odpowiem,:50 %... albo przyłącza, albo nie 


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 66
  • 0

Realne szanse na podłączenie światłowodu

Szczerze to dalej jest lepsza niż 0%, ale znając moje szczęście to podłącza każdego sąsiada tylko nie mnie.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Realne szanse na podłączenie światłowodu

@Scarff  piszesz bardzo "oszczędnie", może napisz jaka to miejscowość, ulica, opisz jak to wygląda u sąsiadów, jaka jest instalacja zewnętrzna (infrastruktura) naziemna (na słupach) czy podziemna (kanalizacja kablowa), do kogo należą kable, z jakiego programu wybudowane. Wszystko co może się przydać, każda informacja jest cenna i być może wtedy ktoś z forum będzie mógł Ci pomóc, coś podpowiedzieć.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2516
  • 9023
  • 45

Realne szanse na podłączenie światłowodu


@Scarffnapisał(-a)

Jaka jest realna szansa na połączenie do światłowodu jeżeli adres jest na liście?

 

______________

Przeniosłem wpis do nowego tematu - Rafał


Szansa jest. Ile procent to wróżenie z fusów. Trzeba cierpliwie czekać i obserwować kiedy ruszą prace teletechniczne.  


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12998
  • 53386
  • 620

Realne szanse na podłączenie światłowodu

@ScarffTu fatalizm nie pomoże. Tylko działanie. Jest na liście...Znasz beneficjenta? Kto będzie wykonywał sieć w okolicy? Do tej pory siec jest napowietrzna, czy kable miedziane są wkopywane do ziemi od słupków w drodze? Jakie w rejonie są usługi? Czy jest jakiś operator lokalny FTTH? Czy zgłosiliście wszyscy popyt na stronie beneficjenta i UKE? Można wiele, byle nie czekać biernie...


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2083
  • 7664
  • 31

Realne szanse na podłączenie światłowodu

obstawiam 85%


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2516
  • 9023
  • 45

Realne szanse na podłączenie światłowodu

Bez kozery powiem pincet 😂


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 66
  • 0

Realne szanse na podłączenie światłowodu

Ja zgłaszam popyt na różnych stronach od lat. Na resztę pytań chyba nie potrafię odpowiedzieć bo sam nie potrafię znaleźć kto mógłby się tym zająć w tym rejonie. Wiem tylko tyle że w wiosce obok (około 200 metrów w linii prostej) został wykonany POPC orange. A sceptyczny jestem z tego powodu że praktycznie z każdej strony mam las a strona internet gov podaje koszt podłączenia 25 tysięcy.