Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Realme GT2 Pro- Usługa Wifi-calling


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 23
  • 0

Realme GT2 Pro- Usługa Wifi-calling

Szanowni państwo,

zwracam się z uprzejmą prośbą o aktywację/ponowną próbę certyfikacji telefonu Realme GT2 pro celem uruchomienia usługi wifi-calling. Telefon z najświeższym androidem i poprawkami bezpieczeństwa, obsługujący w/w opcje a u państwa nie obsługuje. Doradcy techniczni z Realme rozkładają ręce, bo to Orange blokuje opcję. Jednocześnie Realme gt neo 3 obsługuje, gdzie jest to telefon nazwijmy "klasę niżej".

5G działa bdb, Volte również, natomiast wifi-calling przyda się z uwagi na słaby zasięg 3g w blokowiskach oraz ze zbliżającym się odłączeniem sieci.

 

________________
* Przeniosłem z działu Telefony i tablety– moderator Michał

12 ODPOW. 12

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2399
  • 9932
  • 85

Realme GT2 Pro- Usługa Wifi-calling

Cześć @misiekv6 

zgłoś taki pomysł pod głosowanie na forum Nasz Orange. Społeczność zdecyduje w głosowaniu o tej funkcji WIfi-calling na tym, modelu telefonu i członkowie Zespołu Nasz Orange przekażą ten pomysł odpowiedniemu działowi  Orange jeśli pojawią się głosy na ten pomysł. W tym linku możesz zgłosić taki pomysł https://nasz.orange.pl/t5/forums/postpage/board-id/Nasz-Orange-Pomysly

Pozdrawiam 🙂

 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13058
  • 53588
  • 622

Realme GT2 Pro- Usługa Wifi-calling

@misiekv6  zerknij na podobny wątek, tam wydaje mi się jest troszkę wyjaśniony sposób widzenia sprawy i wyłączenia, i certyfikacji dodatkowych smartfonów

https://nasz.orange.pl/t5/Telefony-i-tablety/Vivo-x90-pro/m-p/352510#M14659

Podpowiem jeszcze jedno: Realme GT2 (bez pro) ma wifi calling, więc mniemam, że i ten model pro może być w kolejce do certyfikacji...

 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 23
  • 0

Realme GT2 Pro- Usługa Wifi-calling

@agat13 zarówno GT2 jak i GT2 pro według wykazu na stronie orange nie obsługują wifi-calling w orange.

Tak jak wspomniałem wyżej, dział techniczny Realme stwierdził, że oni robią co powinni i tylko Orange Polska ma na ten moment "problem" z Wo-Wifi.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13058
  • 53588
  • 622

Realme GT2 Pro- Usługa Wifi-calling

@misiekv6 Słusznie, źle zerknąłem na VoLTE 🙂 co nie znaczy, że nie będzie obsługiwał i Wifi calling 🙂

Moja w tym głowa 🙂 (oczywiście przeceniam moje możliwości)


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 23
  • 0

Realme GT2 Pro- Usługa Wifi-calling

@agat13 miło słyszeć pozytywny głos ☺️

Osobiście uważam, że im większa ilość dostępnych opcji w telefonie tym więcej młodych chętnie przesiądzie się z wirtualnych operatorów na orange.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2082
  • 11723
  • 52

Realme GT2 Pro- Usługa Wifi-calling

@misiekv6 z tym wsparciem vowifi w Orange jest losowo, zależy od producenta i Orange, więc wina leż gdzieś pośrodku, trzeba to zgłaszać Orange i producentowi. Ze starszymi modelami jest problem, bo często zarzuca się ich wsparcie, ale nie zapeszam, może ten model dostanie wsparcie w Orange Vowifi 😉


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2088
  • 7670
  • 31

Realme GT2 Pro- Usługa Wifi-calling

to nie jest stary model, tylko roczny flagowiec. Więc może w drugą stronę, za nowy, jak dla Orange.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 23
  • 0

Realme GT2 Pro- Usługa Wifi-calling

@IreneuszCD roczny flagowiec, ekranem 2k, ltpo 2.0 , snapem 8gen1 i ogólnie dość ciekawym wyglądem/zapleczem wewnątrz jak 360°NFC.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2082
  • 11723
  • 52

Realme GT2 Pro- Usługa Wifi-calling

@misiekv6 telefon porządny, ale wsparcie średnie 😎

Ja kupuję to co ma wsparcie w Orange i może nie tak dobre telefony, ale nie mam problemów z wsparciem 😎