Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pytanie - Wniosek o budowę/przedłużenie lini światłowodu


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 21
  • 0

Pytanie - Wniosek o budowę/przedłużenie lini światłowodu


@agat13napisał(-a)

@Wilhelm1720 Sporo nieścisłości pomiędzy mapami i zasięgami na stronach UKE i Orange. W Orange nie można wybrać miejscowości Lipowe, a wszystkie adresy kieruje do Ulicy Lipowej w Limanowej.

Na stronie UKE w Lipowej pod nr 215 i 54 FTTH jest dostępne- to jest dziwne. Zerknij w terenie czy te dwa adresy są podłączone do sieci światłowodowej? Sprawdź na wysokości tych adresów (i oznacz na mapie) gdzie na tej ulicy jest ostatni punkt dystrybucyjny (skrzynka w takim krzyżaku na słupie wraz z zapasem kabla w kłębku). Z tego co wyszukałem inwestycję zakończono na tych dwóch adresach...

Sprawdź opisy na tych skrzynkach i ewentualnie na markerach (takich kartkach opisowych )zaczepionych na grubszych kablach przy tych skrzynkach. To może naprowadzić na ślad wykonawcy (kwestia SI czy Orange)


@agat13 

IMG-20230403-WA0002.jpg

 To jest ostatnia wspomniana rozdzielnia na drodze do mojej miejscowości na końcu ul.Biedronia a początku mojej miejscowości.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12923
  • 53103
  • 616

Pytanie - Wniosek o budowę/przedłużenie lini światłowodu

@Wilhelm1720  to jest właśnie OapP Orange. Przyczółek już jest..

 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 21
  • 0

Pytanie - Wniosek o budowę/przedłużenie lini światłowodu

Nie wiem czy widziałeś poprzednią odpowiedź. Czyli teraz jak się za to zabierać od poszewki?


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2506
  • 9006
  • 45

Pytanie - Wniosek o budowę/przedłużenie lini światłowodu

@Wilhelm1720. kolega @Pablo5. już Ci napisał co możesz zrobić. Więcej nie ma możliwości. Może kiedyś nastąpi dalsza rozbudowa o kolejne ulice ale to są już decyzje Orange na które nie masz żadnego wpływu.