Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pułtusk - POPC i podpięcie się do światłowodu, gdzie ulicę dalej jest realizacja projektu


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 23
  • 112
  • 0

Pułtusk - POPC i podpięcie się do światłowodu, gdzie ulicę dalej jest realizacja projektu

Cześć, ostatnio dowiedziałem się o akcji POPC. Czy jeśli w realizacji jest kilka pobliskich domków jest szansa, by światłowód podpiąć jeszcze do mnie? Ciężko to opisać, więc rozrysowałem to na zdjęciu.projekt.png

 

Beneficjentem jest jakiś IT PARTNERS TELCO, może ktoś mi wyjaśni kto to? Nie jestem zbyt ogarnięty w tą sprawę.

Wojciech_1-1644217666849.png

 

 
 
______________
*Scalenie wpisów i doprecyzowanie nazwy tematu - moderator Wojciech.
3 ODPOW. 3

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22113
  • 181

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 23
  • 112
  • 0

POPC i podpięcie się

już zdążyłem to nawet przeczytać. staram się o ten kabel od 2012 i nic. ręce opadają. teraz się wciągnąłem w to POPC ale też nic nie wiadomo


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12969
  • 53263
  • 619

Pułtusk - POPC i podpięcie się do światłowodu, gdzie ulicę dalej jest realizacja projektu

@blateq  jeśli wyczerpałeś wszystkie możliwości z linka  @j131  ( poniekąd jedynego słusznego) zostaje działanie bezpośrednio u beneficjenta. Wejdź w kontakt z firmą wykonującą sieć i negocjuj z nimi podłączenia, ale najlepiej grupowe,  czyli z sąsiadami. To czasem daje efekt, gdy operator widzi popyt w rejonie.  Zawsze może zrobić to że środków własnych jako rozbudowę własnej sieci poza popc