Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 31, Ekspert
  • 2182
  • 1986
  • 96

Przyłącze koszty

@Karas220288  szanse 50/50, trzeba czekać na decyzję Orange, życzę Powodzenia Emotikon: Mrugający

Poziom 39, Guru ****
  • 22333
  • 11302
  • 1082

Przyłącze koszty

Ja obstawiam szanse w granicach 5%. Na miedzi Orange mało już inwestuje niestety.
...
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 7, Poszukiwacz
  • 10
  • 0
  • 0

Przyłącze koszty

No ja liczę na interwencję montera, stwierdził że tutaj i tak trzeba zrobić porządek.

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 7, Poszukiwacz
  • 10
  • 0
  • 0

Przyłącze koszty

P.s rozmawiając z sąsiadami i pytając o te przyłącze okazało się że sąsiad ma poprowadzony przewód lecz od dobrych kilku lat nie korzysta i nie będzie z niego korzystał. Pytanie brzmi czy mogę skorzystać z jego lini?? Zrobić coś w rodzaju scesji?? Oczywiście w razie gdyby Orange nie podjęło się przebudowy instalacji.

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 29, Specjalista
  • 1536
  • 1408
  • 86

Przyłącze koszty

[ Edytowane ]

@Karas220288  Generalnie nie ma przeszkód. Linia nie jest sąsiada, tylko operatora.

To operator - Orange zarządza tym. Oczywiście wykorzystanie konkretnego kabla zależy od technika, który robi instalację i obsługuje twoje zlecenie. To technik stwierdza czy nie ma przeszkód aby rozłączyć połączenie z instalacją sąsiada i połączyć z Twoim kablem instalacyjnym np. miejsce wprowadzenia kabla do budynku. Prowadzenie kabla po elewacji zwykle wymaga zgody zarządcy budynku.

Jeżeli moja odpowiedź była dla Ciebie pomocna, oznacz post jako rozwiązanie lub daj lajka Emotikon: Szczęśliwy

Poziom 7, Poszukiwacz
  • 10
  • 0
  • 0

Przyłącze koszty

Zgoda jest, tylko to od Orange zależy, tak jak mówiłem monter chce uporządkować cała instalacje telefoniczną w budynku i przy okazji podłączyć jednego klienta więcej. Długo trzeba czekać na decyzję Orange w podobnych sytuacjach?

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 26, Specjalista
  • 844
  • 606
  • 72

Przyłącze koszty

Decyzja pewnie już jest, wejdź na czat https://www.orange.pl/view/kontakt i zapytaj o wynik wywiadu technicznego.
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 7, Poszukiwacz
  • 10
  • 0
  • 0

Przyłącze koszty

No na infolinii nic o wywiadzie technicznym nie wiadomo, ale jest ustalony nowy termin instalacji. Czy oznacza to pozytywną decyzję??

0 Lubię to
Odpowiedz
Highlighted
Poziom 29, Specjalista
  • 1536
  • 1408
  • 86

Przyłącze koszty

@Karas220288  Zwykle naliczany jest czas 7 dni. Może oznaczać, a może i nie oznaczać. W dniu wyznaczonym technik zadzwoni z informacją.

Jeżeli moja odpowiedź była dla Ciebie pomocna, oznacz post jako rozwiązanie lub daj lajka Emotikon: Szczęśliwy

0 Lubię to
Odpowiedz