Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przesuniecie słupa

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 54
  • 100
  • 0

Przesuniecie słupa

Dostałem dopiero wczoraj WT i nie mogę ich zweryfikować. Czy jest jakiś problem że coś jest w ziemi (np. rurociąg?) czy normalnie że jest na terenie prywatnym, tutaj cytat:

 

Pokaż szczegóły
W odpowiedzi na Państwa wniosek dotyczący przebudowy sieci teletechnicznej informujemy, że projektowana inwestycja koliduje z istniejącą siecią teletechniczną doziemna i napowietrzną eksploatowaną przez ORANGE POLSKA S.A. (zwana dalej „OPL”). W związku z tym należy, na koszt naruszającego stan istniejący, opracować projekt i wykonać przełożenie istniejących urządzeń telekomunikacyjnych wchodzących w kolizję z projektowaną inwestycją, zwracając szczególną uwagę na normatywne odległości w zakresie zbliżeń i skrzyżowań elementów uzbrojenia terenu.

 

Proszę napiszcie jak to rozumiecie 😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36170
  • 1366

Przesuniecie słupa

A skąd ta odpowiedź?

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 54
  • 100
  • 0

Przesuniecie słupa

Zarządzanie Zasobami Sieci i IT Wydział Zarządzania Zasobami Infrastruktury i Obsługi Klienta - Katowice


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36170
  • 1366

Przesuniecie słupa

Widocznie pracownik, który Ci odpisał pracuje w firmie zewnętrznej w ramach outsoursingu pracowniczego i nie zwrócił uwagi na właściwą formę komunikacji. Ale mniejsza o to.

Teraz musisz na własny koszt opracować projekt, wykonać to (oczywiście zgłaszając to we właściwy sposób do Orange i innych instytucji). Nie oczekuj profesjonalnej porady prawnej na forum. Poszukaj lokalnej firmy co zajmuje się pracami teleinformatycznymi. Oni zwykle będą wiedzieć co i jak.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 54
  • 100
  • 0

Przesuniecie słupa

Napisał to Główny Specjalista Zarządzanie Zasobami Infrastruktury i Obsługi Klienta nie wiem czy z Orange czy nie. We wcześniejszym piśmie (listownie) było pisane że wszystko zostanie zrobione na koszt Orange i teraz nie wiem co o tym myśleć. 🙂

 

P.S. Może zadzwonić tam lub podjechać do salonu i zapytać jak to jest?


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 2
  • 0

Przesuniecie słupa

Witam, a czy składał pan również wniosek o warunkach technicznych? 

Pokaż szczegóły
 

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 2
  • 0

Przesuniecie słupa

Witam, skladalam pismo do infrastruktury Skierniewice o przesunięcie słupa który stoi na planowanym wjeździe na moja posesję, nie jest na mojej działce tylko na drodze przed działka ale kolidowac będzie wjazd. Dostałam odpowiedź że muszę odesłać wniosek o warunki techniczne ale nie wiem co tam  mam zaznaczać a na infolinii nie umieją pomóc więc gdzie teraz mam dzwonić żeby ktoś mi pomógł to wypełnić?