Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przesuniecie słupa

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Przesuniecie słupa

@bestb może poszukać firmy podwykonawczej w Twojej okolicy, która na rzecz Orange wykonuje prace serwisowe i tam zadziałać w sprawie przeniesienia slupu.

U mnie taka firma to ELMO S. A. i oni zajmują się naprawami w sieci Orange.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Przesuniecie słupa


@Rozli99napisał(-a)

Chyba nie, możliwe że pytałem o bts'a w mojej okolicy. 😉 

 

Aktualnie czekam od Orange na warunki techniczne od prawie dwóch miesięcy po zgłoszeniu na email ele będę jutro chyba musiał wysłać polecony bo zanim w skrzynce odczytają to już płot będzie 😄 

 


Czy dobrze rozumiem, chcesz, aby Orange przesunął BTS-a?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 6
  • 0

Przesuniecie słupa


@ketrasaArturnapisał(-a)

@bestb może poszukać firmy podwykonawczej w Twojej okolicy, która na rzecz Orange wykonuje prace serwisowe i tam zadziałać w sprawie przeniesienia slupu.

U mnie taka firma to ELMO S. A. i oni zajmują się naprawami w sieci Orange.


Niestety nie wiem jak mam to sprawdzić, działkę mam na Podkarpaciu a mieszkam w Poznaniu. Licze na to ze z przesunięciem nie bedzie  problemu. Jeśli będę musiał to zażądam odszkodowania oraz skieruje spr. do sądu.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Przesuniecie słupa

Tu będzie dla mnie trudno ustalić podwykonawcę lokalnego. Spróbuje coś poszukać, ale nic nie obiecuję. Pewnie szybciej w Orange uda się załatwić. Może warto podpytać w lokalnym salonie:

https://salony.orange.pl/

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przesuniecie słupa

Sprawdź czy nie masz jakieś służebności na gruncie. Jak masz, to nie licz, że Orange coś zrobi. Ew. skontaktuj się zgodnie z danymi tutaj https://www.orange.pl/kontrola-dostepu-do-infrastruktury.phtml

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 6
  • 0

Przesuniecie słupa


@Piotrekk85napisał(-a)
Sprawdź czy nie masz jakieś służebności na gruncie. Jak masz, to nie licz, że Orange coś zrobi. Ew. skontaktuj się zgodnie z danymi tutaj https://www.orange.pl/kontrola-dostepu-do-infrastruktury.phtml

Na KW nic nie ma, poprzedni właściciele nie podpisywali nic z TPSA, ale na pewno słup stoi 30 lat


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przesuniecie słupa

A na geoportalu nic nie ma?

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Przesuniecie słupa

Jak słup tyle czasu stoi, to już może być kłopot z przeniesieniem. To już tylko dobra wola operatora.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 54
  • 100
  • 0

Przesuniecie słupa

@ketrasaArtur przeniesienie słupa telekomunikacyjnego, a nie bts'a którego nie ma Emotikon: LOL


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Przesuniecie słupa

@Rozli99 ok. Mam nadzieję, że Twoja sprawa zostanie skutecznie załatwiona Emotikon: Mrugający