Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problemy z roamingiem w Czechach.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Problemy z roamingiem w Czechach.

Witam!
Znajduję się niedaleko Pragi czeskiej i od 2 dni połączenie głosowe udaje się czasami wykonać chociaż w 90% przypadków próba dodzwonienia się gdziekolwiek kończy się odsłuchaniem komunikatu: "nie ma takiego numeru" naturalnie w j. czeskim: brzmi to z grubsza tak: "wołane czisło ne egzystuje". Dzwoniłem na numery polskie w Polsce i Niemczech(z użyciem i bez użycia prefiksu +48, 0048... bez wpływu na skuteczność), numery czeskie i niemieckie. O co może chodzić? Czasami się udaje ale bardzo rzadko. Z hotelu, z miasta, ze szczytu górki, z knajpy w piwnicy bez wpływu na skuteczność. W mieście Rychnov n. Knežnou wszystko działało, Tutaj Stara Boleslav z początku raczej też, choć o zakład nie idę. SMS'y działają raczej prawidłowo chociaż też o zakład nie idę. O co może chodzić?
3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

Problemy z roamingiem w Czechach.

Jeśli masz numeru na kartę, to nie u każdego operatora działa proste wybieranie.
Wstukaj kod *123*00 prefiks kraju numer# i zielona słuchawka a po kilku chwilach oddzwoni numer.
Przykładowy kody do Polski *123*0048510100100#

Czasem pomaga ręczna zmiana operatora, ale czescy operatorzy często wyłączają proste wybieranie.

Jeśli masz numer na abonament lub powyższe nie pomaga, daj znać 🙂

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Problemy z roamingiem w Czechach.

1Czasami się udaje nawiązac jakby nigdy nic więc nie o kody idzie.
2 Abonament mam.
3 Już nawiązane połączenie jak się akurat uda przebiega bez zakłóceń.
Dzisiaj problem zniknął nie wiem czy na długo.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

Problemy z roamingiem w Czechach.

a próbowałeś wyłączyć lte?