Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wysoki ping Orange LTE


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Wysoki ping Orange LTE

Witam od niedawna posiadam z orange INTERNET LTE.Na początku wszystko było ok.Od miesiąca są strasznie problemy z pingiem.Dzwoniłem do BOK ,dostałem wiadomośc ze odbiornik LTE jest obciązony i przez to są problemy.Gdy sie zapytałem kiedy stan sie poprawi dostałem wiadomośc ze w sierpniu.TO jest jakiś zart?

Posiadam modem M7300 zasięg LTE poosiadam 3/4 kreski.

Ping na samym ts3 wynosi 150-240

7 ODPOW. 7
Anonim

Nie dotyczy

Wysoki ping Orange LTE

@kev1nI jak możemy ci pomóc jak już dostałeś odpowiedż.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Wysoki ping Orange LTE

Nie założyłem tematu wczesniej chce poprostu wiedziec co moge zrobic zeby przyspieszyc czas?Ponieważ chciałem radiowkę wybrac lecz w salonie odradzili i zaproponowali mi LTE i nie da sie z niego korzystac a mam czekac 2 miesiące co jest nieludzkie....

Anonim

Nie dotyczy

Wysoki ping Orange LTE

@kev1nNic nie przyspieszy, zaraz będą wakacje i może będzie lepiej.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Wysoki ping Orange LTE

A masz pełen zasięg? jaki modem/router? próbowałeś przełączyć się na 3G? czasem antena zewnętrzna może pomóc, ale bez gwarancji na 100%

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Wysoki ping Orange LTE

Napewno bedzie lepiej ,kiedy wiecej osob bedzie korzystało.Nie mam zamiaru miesiąc wakacji grac na 300 ms


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Wysoki ping Orange LTE

Żaden operator przy usłudze mobilnej nie gwarantuje pingu.

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 181
  • 81
  • 11

Wysoki ping Orange LTE

Zaden operator w usłudze dla klientów indywodualnych nie gwarantuje pingu. Nic nie zrobisz żeby to przyspieszyć. Jak nie chcesz grać przez wakacje na pingu 300ms, to zapłać za lepsze łącze. Kupiłeś fiata 126p i marudzisz ze wolno jeździ.Jak potrzebujesz usługi na odpowiednim poziomie to to niestety kosztuje. Jak nie stać Cie na taką usługę, to musisz się zadowolić taką usługą, gdzie działa "jako tako" czasami lepiej czasami gorzej, czasami źle.