Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem ze stroną NO na telefonie.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Problem ze stroną NO na telefonie.

Ja średnio 2 razy dziennie restartuje dane komórkowe. Niby można z tym żyć, ale niech fachowcy z Orange wezmą się w końcu do roboty.

Anonim

Nie dotyczy

Problem ze stroną NO na telefonie.

@Katani1  wtedy gdy miałem problemy, to przy agresywnym pobieraniu vs LTE, była utrata połączenia, tryb samolotowi i powrót do Mobilnych, załatwiał problem, na jakiś czas, korzystanie z przeglądarki czy nawet Spotify, nie stwarzało problemów, Youtube w HD jakości już problemy wywalało.

Anonim

Nie dotyczy

Problem ze stroną NO na telefonie.

@Katani1 , a jaka jest Twoja domyślna przeglądarka w telefonie? Chyba nie Chrome? Poza tym, mój zięć sprawdzał dzisiaj pobrane przez LTE bajty, bo ściągał grę i ma na koncie MO. Także te po WiFi, czyli cały ciąg pobrań ma.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Problem ze stroną NO na telefonie.

Nie ważne jaka przeglądarka, problem z DNSami występuje nie tylko u mnie, czekam na naprawę działania sieci.

Anonim

Nie dotyczy

Problem ze stroną NO na telefonie.


@Katani1napisał(-a)

Nie ważne jaka przeglądarka, problem z DNSami występuje nie tylko u mnie, czekam na naprawę działania sieci.


Dobrze piszesz, rodzaj przeglądarki nic nie zmienia, sprawdzałem wtedy na dwóch, coś nie tak z siecią Orange, czy serwerami.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Problem ze stroną NO na telefonie.

Doszedł jeszcze jeden problem. Sprawdzanie poczty w domenie orange.pl na telefonie też się zawiesza. Oczywiście restart sieci pomaga. Ciekawe, co jeszcze padnie...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem ze stroną NO na telefonie.

A masz zgłoszenie zarejestrowane na BOK?

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Problem ze stroną NO na telefonie.

Z panią z BOK czatowałem w piątek wieczór. Usilnie namawiała mnie, żeby zainstalować aplikację MO. Po kilku postach, tłumaczeniach, że nie o MO a NO chodzi, konsultacjach itd. stwierdziła, że u nich nie ma żadnego problemu ze stroną nasz.orange.pl. Nie wyobrażam sobie złożenia reklamacji w ten sposób.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem ze stroną NO na telefonie.

A spróbuj połączyć się na czacie bezpośrednio z działem technicznym. Masz już dostęp do NMO? Tam jest zakładka.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Problem ze stroną NO na telefonie.

Chodzi o NMO na stronie internetowej ?