Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z zasięgiem RADOMYŚL NAD SANEM


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Problem z zasięgiem RADOMYŚL NAD SANEM

OPISAŁEM PONIZEJ TU SYTUACJE W MOJEJ OKOLICY I OBOK W MIEJSCOWOSCIACH.
Jezeli sieć Orange jest najlepszą siecią w Polsce zgodze się moze sa. Moje pytanie sprawie zasiegu w miejscowosc i podam dokładną lokalizacje ( WITKOWICE KOD POCZTOWY 37-455 GMINA RADOMYŚL NAD SANEM WOJEWÓDZTWO PODKARPACKIE).Ludzie zgłaszaja ze jest wewnatrz budynków słaby zasieg 1 kreska nie mozna rozmawiac a na zewnatrz budynku mimo 2 kresek czasami 3 połaczenia zrywa i internet tez mam problemy To siec Orange na zgłoszenie techniczne odpowiada ( ze w danej lokalizacji sa problemy z połaczeniami głosowymi w technologi 2G 3G LTE i takze mogą występowac problemy z internetem).Moje pytanie jestem tez abonentem Orange nie pisze to złosliwie bo jestem zadowolony z sieci Ale czy siec Orange nie mogła by coś zrobic aby poprawic choć zasieg połaczen głosowych duzo osób mówi przeszło by do sieci Orange ale muszą siedziec w sieci Plus ponieważ w plusie maja zasieg i mogą rozmawiac a sa zmuszeni korzystać plusa.Proszę o przemyslenie czy nie warto poprawic zasięg a zwiekszy sie Orange ilosc abonentów.Pozdrawiam abonent Orange
11 ODPOW. 11

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32314
  • 36177
  • 1366

Problem z zasięgiem RADOMYŚL NAD SANEM

Zgłoś na BOK lub poprzez stronę orange.pl/zasieg . Ale sprawy poprawy zasięgu to raczej dłuższy okres czasu.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Problem z zasięgiem RADOMYŚL NAD SANEM

Problem został zgłoszony nie jednokrotnie przez ze mnie i innych abonentów oraz osoby co chca przejsc do sieci Orange Zawsze jest ten sam komunikat z BOK ze problem z zasiegiem i połaczeniami głosowymi wystepuje podaje w danej  lokalizacji (miejscowosci Witkowice ) i tak to juz od 2 lat jest zglaszane.Tak jak opisałem wyzej podałem dokladna miejscowosc .Zasieg ma tylko siec plus w wewnatrz budynków a przeszly by osoby z plusa do Orange tylko czekaja na zasieg wewnatrz budynku


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 185
  • 154
  • 0

Problem z zasięgiem RADOMYŚL NAD SANEM

Zgodnie z załączoną mapą, która jest przełożeniem przetargu na L800, to właśnie Orange przypadła konieczność zapewnienia zasięgu w tej okolicy, nawet punkt pomiarowy znajduje się w samych Witkowicach. Daje to bardzo dużą szansę za polepszenie zasięgu, bo każdy operator który coś wygrał musi spełnić postanowienia przetargu 🙂 Problem w tym, że zdaje się mają na to 2 lata od momentu chyba otrzymania papierów uprawniających do korzystania z częstotliwości.
witkowice.jpg

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32314
  • 36177
  • 1366

Problem z zasięgiem RADOMYŚL NAD SANEM

Zapewnienie zasięgu to nie budowa stacji. Zasięg wg map powinien być i dziś. Poza tym pokrycie nie musi być na 100%.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 185
  • 154
  • 0

Problem z zasięgiem RADOMYŚL NAD SANEM

Mapa pokazuje zasięg na zewnątrz, na pewnej wysokości i to chyba jeszcze z użyciem dodatkowego sprzętu w postaci anteny... To nie Plus i Play, którzy pokazują zasięg wewnątrz budynków i łatwiej jest się zorientować jak będzie z parametrami.
Owszem, zapewnienie zasięgu to nie budowa stacji, ale w tej konkretnej okolicy raczej nie może być inaczej. Inna sprawa, że względem punktów pomiarowych wymienionych w aukcji na częstotliwości 800/2600 MHz wskazano, że przynajmniej 87% punktów dla danego bloku ma być pokrytych zasięgiem, a ilość punktów może ulec zmniejszeniu. Weź pod uwagę, że w tej okolicy są dziury między stacjami nawet 20 km, czyli nie ma (przy naszych normach emisji) szans zapewnić zasięg na takim obszarze.
Anonim

Nie dotyczy

Problem z zasięgiem RADOMYŚL NAD SANEM

@benny_b zasięg na rozległych niezurbanizowanych obszarach zapewniała do tej pory częstotliwość 450mhz (CDMA).
Ponieważ Orange nie dysponuje już tą częstotliwością i jak wskazałeś powstały spore dziury zasięgowe, jest duża szansa na inwestycje w tym rejonie.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Problem z zasięgiem RADOMYŚL NAD SANEM

Czyli mam rozumiec ze miejscowosci Witkowice pojawi sie zasieg wewnatrz budynkach.Tylko mniej wiecej ile moze to potrwac.Ja mam tez internet w orange LTE łapie na antenie zewnetrznej 2 kreski Jak by sie poprawil zasieg glosowych polaczen i LTE mocniejszy zasieg super by bylo.Na pewno z mojej rodziny przeszło by parenascie numerów do orange.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32314
  • 36177
  • 1366

Problem z zasięgiem RADOMYŚL NAD SANEM

Wg mnie lepiej zainteresuj lokalny samorząd tym tematem.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Problem z zasięgiem RADOMYŚL NAD SANEM

czy móg bym otrzymac powiekszenie tej mapy chodzi mi dokladnie o witkowice tu gdzie problem jest najwiekszy zasiegiem.