Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Internet w UK


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Internet w UK

Hej. Mam telefon na kartę. Model to Lg G2mini. Zawsze wykupuję pakiet zetafon za 35zł i mam 2gb internetu, który niestety, ale mi tutaj nie działa. Obecnie jestem w Anglii. Z tego co się orientuję to roaming został zniesiony, więc powinno wszystko działać. Proszę o pomoc! 🙂 

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

Internet w UK

A co nie działa?
Nie masz w ogóle zasięgu?
Nie możesz kupić? Jeśli to chodzi to podaj info jak aktywujesz?
Czy nie działa Ci internet?

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Internet w UK

@Adapawlik__1  delikatna korekta... roaming musi działać, bo to usługa międzyoperatorska - udostępnianie swojej sieci użytkownikom usłgu sieci innego kraju...

To co masz na myśli to to, że zniesione zostały dodatkowe opłaty za tę usługę.

Wracając do problemu, nadal trzeba wybrać usługodawcę w kraju miejscu pobytu aby móc uzyskiwać połączenia.  @Piotrekk85  przypomnij może gdzie jest ten temat/post z aktualnymi wykazami  firm z któymi Orange ma umowę, kodami na połączenia itd. itp. 😉 

 

Update. Znalazłem: https://nasz.orange.pl/t5/M%C3%B3j-Orange/Rozpiska-operator%C3%B3w-roamingowych/m-p/37555


Zespół Nasz Orange
  • 1105
  • 7727
  • 80

Internet w UK

cześć @Adapawlik__1🙂
Czy któryś z powyższych wpisów pomógł w rozwiązaniu Twojego problemu? Jeżeli tak to zachęcam Cię do oznaczenia odpowiedzi najbardziej pomocnej, jako rozwiązanie. Ułatwi to innym użytkownikom odnalezienie właśnie Twojego tematu i szybsze rozwiązanie problemu:)


Pozdrawiam,
Rafał