Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak imternetu od wczoraj


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Brak imternetu od wczoraj

Witam,
od wczoraj wystapil u mnie.problem z internetem domowym. Nagle przestal dzialac, a na modemie od Orange nie swieci.sie dioda Internet oraz Adsl. Router to link dziala ,,a przy probie polaczenia na komputerze wyskakuje blad dns...
Pomocy
9 ODPOW. 9
Anonim

Nie dotyczy

Brak imternetu od wczoraj

@EurcyniaJaki to router model marka?

 

Edit

Może warto przywrócić router do ustawień fabrycznych oczywiście że mamy login i hasło do Neostrady.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Brak imternetu od wczoraj

Mam zte combo to zwykly modem a router tp link tl wr740n. Teraz nie dziala nic, sklonowalam mac w routerze I nie dziala nadal nic. Mam teraz siec niezidwntyfikowana. Przywrocilam router to ustawien fabrycznych ale nie moge dostac sie na strone 192.168.0.1 aby skonfigurowac od nowa (brak plyty).

Nie wiemwiem czy to ma znaczenie ale mam nieaktualny antywirus I nie moge teraz bez.neta zaktualizowac oraz nieaktualny windows defender ktory tez.bez.neta nie aktualizuje sie....
Anonim

Nie dotyczy

Brak imternetu od wczoraj

@EurcyniaDo tp-linka to może być taki adres 192.168.1.1


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Brak imternetu od wczoraj

Aktualnie rowniez.nie dziala... w polaczeniach sieciowych , polaczenie.lokalne mam caly czas jako trwa identyfikacja.
Teraz nie.dziala juz.nic, wczesniej.chhociaz.siec byla zidentyfikowana. Juz totalnie nie wiem co zrobic
Anonim

Nie dotyczy

Brak imternetu od wczoraj

@EurcyniaZobacz jeszcze jak można się zalogować do tp linka http://www.tp-link.com.pl/news-details-16981.html

 

tplinklogin.net


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Brak imternetu od wczoraj

Nie dziala nic, caly czas identyfikuje siec
Anonim

Nie dotyczy

Brak imternetu od wczoraj

@EurcyniaZobacz tu przykład 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Brak imternetu od wczoraj

Nie dziala nic, caly czas identyfikuje siec
Screenshot_2017-08-11-11-24-39.png
Anonim

Nie dotyczy

Brak imternetu od wczoraj

@EurcyniaZadzoń do BOK 510 100 100 i sprawdzą co się dzieje u ciebie na linii 

Albo zaloguj się do ZTE Combo 

http://www.orange.pl/b/binaries/PL/358379/ZTE_ZXDSL_831_instrukcja_instalacji_Windows_366980693.pdf