Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z realizacja projektu światłowodu .


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 3
  • 0

Problem z realizacja projektu światłowodu .

Witam , w 2018 roku po naszej miejscowości chodzili przedstawiciele Orange i przeprowadzali ankietę w sprawie światłowodu . Po tem było u nas zebranie , ze projekt przyłączenia ruszy lada dzień . Mamy teraz 2020 rok i światłowodu nadal brak , co w tym wszystkim najlepsze jak się dowiadywałem w marcu 2020 roku Pani z infolini podała mi datę realizacji projektu na 24.12.2020 . Pomyślałem , o super to już nie jest tak złe , mamy teraz koniec października i nadal nic . Zadzwoniłem ponownie i ku mojemu zdziwieniu usłyszałem nowa datę realizacji projektu na maj , ale 2025r No myślałem , że mnie strzeli i dałem sobie spokój , szkoda nerwów . Czy może mi ktoś wytłumaczyć jak można tak podchodzić do klientów . Bo 5 lat na realizacje to jest jakaś przesada . Miejscowość o której piszę to Zielona Góra ul. Zatonie-Kwiatowa 66-004 . 

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z realizacja projektu światłowodu .

Są ludzie co 20 lat czekają i nic nawet łącz miedziowych. Trzeba czekać albo angażować samorząd do działania.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 5
  • 0

Problem z realizacja projektu światłowodu .

U mnie to samo. W 2018 zgłosił się do mnie wykonawca. Wysłał mi plany projektowe oraz deklarację, prosząc żeby wszystkie dokumenty podpisać. Tak też zrobiliśmy i już zacieraliśmy rączki na światłowody. Wczoraj postanowiłem napisać do wykonawcy ponownie. Zapytałem jaki jest status projektu. Odpowiedź jest następująca: "Ja nie jestem właściwym adresatem tej wiadomości. Pytania należy kierowac do Inwestora tj Orange Polska. Nie znam ich planów inwestycyjnych. Przykro mi"

Człowieka szlag trafia normalnie. Kilkanaście metrów obok wlaśnie budują nowe osiedle i wszystkie gospodarstwa mają światłowód. Kilkadziesiąt metrów w drugą stronę od naszej lokalizacji to samo. Jak to jest możliwe, żeby być taką czarną dziurą w 21-szym wieku, tymbardziej że wszyscy dookoła w promienu dosłownie kilkudziesięciu metrów mają światłowody.

Lokalizacja: Zielone Pola, 66-400 Wawrów.

Czy tutaj jest ktoś z Orange, kto potrafi to wyjaśnić?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z realizacja projektu światłowodu .

Na forum takich informacji nie uzyskasz.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 5
  • 0

Problem z realizacja projektu światłowodu .

Skontaktowałem się wczoraj z konsultantem w tej sprawie. Okazało się że moja lokalizacja w ogóle nie jest w tej chwili planowana.

To jest jakaś przesada. Zastanawiam się po co ten cały cyrk? Przecież ja mam w ręku cały projekt rozrysowany, z oznaczeniem w którym miejścu światłowód wchodzi do posesji, wszystko podpisane, wysłane do wykonawcy na jego własne życzenie... 

Konsultant powiedział mi, że mnie rozumie bo sam mieszka w bloku, w którym w klatce obok jest światłowód, a u niego nie ma. Czy to w takim razie oznacza że niewystarczająca liczba mieszkańców osiedla jest chętna?

Ktoś zna jakieś kruczki, jak ten temat można skutecznie ruszyć do przodu?

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z realizacja projektu światłowodu .

Nie ma. Projekt, projektem, nie oznacza realizacji.