Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z Wifi Calling na Nokia6

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 6
  • 0

Problem z Wifi Calling na Nokia6

Tak więc, dobre wieści!

Aplikacja WifiCalling na Nokia6 działa bez problemu. Aktywowała się w ok. minutę. Jak na razie rozmowy idą bez problemu. Nie tnie, nie urywa połączenia a co lepsze jakość rozmów jest naprawdę ok.Naczytałem się opinii w sklepie Google, że jest tragiczna jakość rozmów. Hmmm..może ktoś ma po prostu słaby net. U mnie jakość jest naprawdę zadowalająca. W weekend będę miał czas na głębsze testy. Tak czy inaczej, bardzo dziękuję za rozwiązanie problemu! Artur i bchmiel75, wiszę wam mega zimne piwka 😉


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Problem z Wifi Calling na Nokia6

Dzięki za testy i że dałeś znać. Cieszę się, że śmiga i że mogliśmy szybko to poprawić. Miłego korzystania! 🙂

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 6
  • 0

Problem z Wifi Calling na Nokia6

Znowu problem 😕
Testowałem WifiCalling. Nic się nie zmieniło, na Nokii 6 działa bezbłędnie.
Wczoraj przeniosłem numer do Orange z Play. Dzisiaj został aktywowany. Założyłem nową simkę, którą wczoraj dostałem w salonie. Znowu to samo.
"Trwa weryfikacja....może to zająć do 10 minut...". Próbowałem już wiele razy i nadal nic 😕

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 28
  • 73
  • 6

Problem z Wifi Calling na Nokia6

@batonpc

Kilka pytań "rozprowadzających" do Twojego problemu z nową SIMką:

- czy już w ogóle rozmawiałeś przez tą SIMkę?

- czy w trakcie włączania usługi WiFi Calling w apce pojawił się jakiś komunikat mówiący o tym, że jest problem?

- A na jakim modelu telefonu ją zainstalowałeś? Nokia 6?

- czy masz może włączoną jakąś usługę wykluczającą się z WiFi Calling, np. Extra Numer, Dodatkowa Karta SIM. Zajrzyj na tę stronę: www.orange.pl/wificalling - w FAQ masz przedostatni punkt mówiący o ograniczeniach

- Jeśli nic z tych rzeczy nie zachodzi, odinstaluj apkę, zrestartuj telefon i spróbuj jeszcze raz.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 6
  • 0

Problem z Wifi Calling na Nokia6

Wszystko jest ok.
Rozmawiałem prze, nią.
Żaden komunikat się nie pojawia poza "Trwa weryfikacja. Oczekuj na SMS...Może to potrwać nawet do 10 minut...". Kręci się "kółko" i żadnej innej reakcji.
Edyta nr nie mam. Sprawdzałem kodem. Tak, na Nokii 6. Dzwoniłem do Orange. Konsultantka powiedziała, że usługa jest aktywna na moim numerze. Zrestartowała usługę. Powiedziała, abym odinstalował appkę, uruchomił ponownie Nokię, zainstalował i ma działać. Próbowałem już kilka razy i dalej kręci tym "kołkiem" i żadnej innej reakcji 😕

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 6
  • 0

Problem z Wifi Calling na Nokia6