Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 4, Obserwator
  • 1
  • 0
  • 0

Problem z DNS

Mam problem z serwerami DNS Orange, które nie rozpoznają domeny ccaeurope.pl. Z tego powodu występują problemy z przesłaniem faktur za internet na adres mailowy w domenie ccaeurope.pl, oraz z dostępem do strony internetowej www.ccaeurope.pl, nie mogłem również założyć tutaj konta z użyciem firmowego maila. Domena jest rozpoznawana bez problemu przez wszystkie inne popularne DNSy, problem z Orange rozpoczął się około 1-2 miesiące temu. Czy istnieje możliwość naprawienia tego problemu?

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

0 Lubię to
Odpowiedz
Konto usunięte
Nie dotyczy

Problem z DNS

Potwierdzam że jest problem po stronie Orange z innych sieci nie ma problemu z dostepme do tej strony może sprawdzi to @Rafał

0 Lubię to
Odpowiedz
Highlighted
Poziom 22, Pasjonat
  • 1086
  • 303
  • 12

Problem z DNS

Trzeba poprawić, bo nie działa.

0 Lubię to
Odpowiedz
Konto usunięte
Nie dotyczy

Problem z DNS

[ Edytowane ]

@jaryn Link jest Ok zobacz z Orange

Przechwytywanie1.PNG

I z sieci T-mobile

Przechwytywanie2.PNG

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 22, Pasjonat
  • 1086
  • 303
  • 12

Problem z DNS

[ Edytowane ]

Ja to sprawdziłem link jest dobry, musi Orange poprawić. DNS nie rozpoznaje, ale strona działa w Orange.

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 40, Guru *****
  • 24407
  • 12582
  • 1122

Problem z DNS

[ Edytowane ]

Problemem może być też to, że domena nie została poprawnie zgłoszona do NASKu.

.
0 Lubię to
Odpowiedz
Zespół Nasz Orange
  • 748
  • 2131
  • 33

Problem z DNS

Postaram się ustalić przyczynę problemu z tą stroną i dam znać Emotikon: Szczęśliwy 

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

0 Lubię to
Odpowiedz
Konto usunięte
Nie dotyczy

Problem z DNS

Rafał napisał(-a):

Postaram się ustalić przyczynę problemu z tą stroną i dam znać Emotikon: Szczęśliwy 

@Rafał Jak wpiszesz inne dns to działa.

0 Lubię to
Odpowiedz
Zespół Nasz Orange
  • 748
  • 2131
  • 33

Problem z DNS

@Konto usunięte dzięki, problem już jest zgłoszony, dam znać jak zostanie rozwiązany.

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Zespół Nasz Orange
  • 748
  • 2131
  • 33

Problem z DNS

Sprawdziliśmy po naszej stronie i nie ma błędu. Na serwerach NASK jest błędna konfiguracja domeny ccaeurope.pl. Sugeruję zgłoszenie tego problemu właśnie do NASK-u.