Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Prędkość Internetu LTE

ROZWIĄZANE

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 27
  • 9
  • 0

Prędkość Internetu LTE

Witam!

Korzystam z LTE jako głównego żródła internetu w domu. Środek dużego miasta, na routerze Huawei B315 - pokazuje max sygnału - 3 kreski. Parametry w zależności pory dnia... Im  później tym słabiej. Najlepiej to zanotowałem: 

Download predkość pobierania*12.94 Mb/s
Ping
opóźnienia
*30 ms
Upload
prędkość wysyłania
*24.24 Mb/s
Najgorzej jest wieczorem: D około 2-6 Mb/s, a U powyżej 20 Mb/s...
Odpowiedz Orange jest prosta dużo osób korzysta z tego nadajnika ...
Jak zauwarzyliście zawsze mam większą prędkość wysyłania niż sciągania co nie jest normalne, ale proste do wytłumaczenia - w danej chwili większość ludzi ściąga dane z internetu a mało kto coś wysyła na tym konkretnym BST...
Na koniec jak wszyscy pamiętamy w umowie jest napisane że prędkość jest DO... 75 Mb/s... Czyli wszystko ok, jak pojadę w wakacje w Bieszczady to pewnie wyniki będą lepsze bo będę "sam" na nadajniku...

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Prędkość Internetu LTE


pbet napisał(-a):

Witam!

Korzystam z LTE jako głównego żródła internetu w domu. Środek dużego miasta, na routerze Huawei B315 - pokazuje max sygnału - 3 kreski. Parametry w zależności pory dnia... Im  później tym słabiej. Najlepiej to zanotowałem: 

Download predkość pobierania*12.94 Mb/s
Ping
opóźnienia
*30 ms
Upload
prędkość wysyłania
*24.24 Mb/s
Najgorzej jest wieczorem: D około 2-6 Mb/s, a U powyżej 20 Mb/s...
Odpowiedz Orange jest prosta dużo osób korzysta z tego nadajnika ...
Jak zauwarzyliście zawsze mam większą prędkość wysyłania niż sciągania co nie jest normalne, ale proste do wytłumaczenia - w danej chwili większość ludzi ściąga dane z internetu a mało kto coś wysyła na tym konkretnym BST...
Na koniec jak wszyscy pamiętamy w umowie jest napisane że prędkość jest DO... 75 Mb/s... Czyli wszystko ok, jak pojadę w wakacje w Bieszczady to pewnie wyniki będą lepsze bo będę "sam" na nadajniku...

To jednak przeciążenie nadajników:

 

W Biieszczadach jest dużo lepiej 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Prędkość Internetu LTE

Ooo, znalazłem:

Przechwytywanie.PNG


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Prędkość Internetu LTE

W Olsztynie juwenalia... 🙂

Screenshot_2017-05-17-21-03-55-084_org.zwanoo.android.speedtest.png


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Prędkość Internetu LTE


Piotrekk85 napisał(-a):

W Olsztynie juwenalia... 🙂

Screenshot_2017-05-17-21-03-55-084_org.zwanoo.android.speedtest.png


No i dobrze, żacy piją,palą,p...  itd., a nie testują netu, jak jakiś zgred (o sobie piszę) 😞

Anonim

Nie dotyczy

Prędkość Internetu LTE

Piją, palą co popadnie i później pablo_ck ma pełne ręce roboty bo leżą po krzakach ulani po pachy a jak człowiek jedzie z pomocą to jeszcze po "gębie" chcą bić 🙂 Ale nie można "mierzyć" wszystkich jedną miarą 🙂 😜 Są i super studenci 🙂 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 27
  • 9
  • 0

Prędkość Internetu LTE

149637034

 

 


149637034.png
Anonim

Nie dotyczy

Prędkość Internetu LTE

@pbet Coś byś napisał a nie sam test ?


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 27
  • 9
  • 0

Prędkość Internetu LTE

W sumie... W moim przypadku internet LTE to porażka. Zasięg bardzo dobry. Ale dużo ludzi korzysta z mojej stacji. Dlatego jak we wcześniejszym poście napisałem o prędkości internetu. Podpisałem umowę więc przez najbliższe 23 miesiące muszę cierpieć... Lub dokupić internet stacjonarny po drugie...

Tu przykład testu netu wieczorem... Słabo....

D 3.22  Mb/s  i  U 1.51  MB/s

 

http://www.speedtest.pl/wynik/149663388


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Prędkość Internetu LTE


pbet napisał(-a):

W sumie... W moim przypadku internet LTE to porażka. Zasięg bardzo dobry. Ale dużo ludzi korzysta z mojej stacji. Dlatego jak we wcześniejszym poście napisałem o prędkości internetu. Podpisałem umowę więc przez najbliższe 23 miesiące muszę cierpieć... Lub dokupić internet stacjonarny po drugie...

Tu przykład testu netu wieczorem... Słabo....

D 3.22  Mb/s  i  U 1.51  MB/s

 

http://www.speedtest.pl/wynik/149663388


A musisz korzystać z LTE ? O tej porze w DC HSPA+ jest dużo lepiej :

 

A tu LTE :