Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poznań ul. Langiewicza. Podłączenie światłowodu niemożliwe, gdyż zbyt wysoki koszt.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12969
  • 53259
  • 618

Podłączenie światłowodu

@Sanczo4861 Co mam Ci odpowiedzieć? Inwestor? Tak być powinno, bo wszelakie błędy czy rozbieżności od stanu faktycznego powinny być korygowane w trakcie inwestycji. To inwestor (skoro zaplanował coś) powinien dążyć do realizacji bez względu na trudności. Jednak życie weryfikuje to rozsądne podejście. Jeśli zmiana projektu w związku z takimi "kwiatkami" jest zbyt kosztowna, wiadomo jaka będzie decyzja..

Ja bym jednak pisał pisma do wszelakich instancji , informował o stanie faktycznym i prosił o rozwiązanie problemu. Ba, nawet bym wskazał konkretny plan...Zawsze można zaproponować współfinansowanie, wsparcie w trakcie prac na budynku w uzyskaniu zgód czy kontakcie z ADM. 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2509
  • 9013
  • 45

Poznań ul. Langiewicza. Podłączenie światłowodu niemożliwe, gdyż zbyt wysoki koszt.

@Sanczo4861 jeśli jest studnia przy nr 6 to twój budynek powinni podłączyć. Jeśli skończyli na nr 4 to prawdopodobnie jest niedrożna kanalizacja w twoją stronę. A kanalizacja o której piszesz na ul. Filareckiej prawdopodobnie nie ma przejścia na ul. Langiewicza dlatego kable prowadzono od nr początkowych ul. Langiewicza.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 44
  • 0

Poznań ul. Langiewicza. Podłączenie światłowodu niemożliwe, gdyż zbyt wysoki koszt.

Witam ponownie korzystając ze sprzyjajacych warunków atmosferycznych postanowilem rozkuc ta zabetonowana studzienke i mimo iz w planach sa przepusty w studzience ich nie ma 

IMG_20230318_135249.jpg

Foto przedstawia sciane studzienki w strone ul Langiewicza wiec pytanie co mam zrobic by mi podlaczono swiatlo 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12969
  • 53259
  • 618

Poznań ul. Langiewicza. Podłączenie światłowodu niemożliwe, gdyż zbyt wysoki koszt.

@Sanczo4861 dokładnie tak jak nas powiadomić o tym inwestora. Załącz zdjęcie, napisz pismo i odwołuj się do zdrowego rozsądku i zmian projektowych po wizji lokalnej w terenie. Nie wierze, że planów powykonawczych nie można zmienić 🙂 wytyczając nowe trasy w ramach niedrożności/braku kanalizacji według projektu.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2509
  • 9013
  • 45

Poznań ul. Langiewicza. Podłączenie światłowodu niemożliwe, gdyż zbyt wysoki koszt.

@Sanczo4861 tak jak pisałem wcześniej nie ma przejścia na Langiewicza. Muszą iść od nr 4 do nr 6. Jeśli nie poszli to albo jest niedrozna kanalizacja lub dojście do samego budynku.