Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Postawienie nowego masztu

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 20
  • 32
  • 1

Postawienie nowego masztu

Co trzeba zrobić aby w okolicy stanął maszt? Chodzi mi o coś bardziej konkretnego, niż zglaszanie braku zasiegu na infolinii, bo to raczej nic nie da. Nie chodzi tu o konkretnego operatora, bo wszędzie jest źle. Brak masztu u mnie jest spowodowany prawdopodobnie brakiem chęci do jego postawienia. (albo są plany o których nie wiem) Raz już miał stanąć maszt, ale niestety budowa nie doszła do skutku ze względu na protesty, więc to raczej nie kwestia nieopłacalności. (chodzi o postawienie go w innym miejscu czy coś podobnego) Jesli chodzi o obecny zasięg, to duża część miejscowości nie ma go wcale - jest niby gsm, ale też ma problem - słychać rozmówcę, ale on nas wcale/ledwo usłyszy. Lte 800 łączy się na -120dbm i też jest bezużyteczne. Jedynie 3g potrafi czasem poratować w niektórych miejscach (2mbps lepsze niż nic). Jeśli w 2023 roku zaczną wyłączać 3g moja wieś zostanie z niczym. Myślę o tym  aby uzyskać  kontakt np. do działu inwestycji orange, uke lub gdzieś, gdzie te informacje realnie trafią. Są jakieś maile przeznaczone do tego? Ja wiem, że to walka z wiatrakami, ale warto abym spróbował.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Postawienie nowego masztu

Tak jak napisałaś nie jest to łatwa sprawa. Orange zrezygnowało z komunikacji przez email więc takiego adresu raczej nie znajdziesz.  Znalazłam artykuł na ten temat. Życzę powodzenia 😉

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3
Anonim

Nie dotyczy

Postawienie nowego masztu

Tak jak napisałaś nie jest to łatwa sprawa. Orange zrezygnowało z komunikacji przez email więc takiego adresu raczej nie znajdziesz.  Znalazłam artykuł na ten temat. Życzę powodzenia 😉

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Postawienie nowego masztu

@Czlowieczek postawienie masztu nie jest szybką, ani łatwą sprawą. Do tego protesty mieszkańców. Uważam, że operator nie zrezygnował z postawienia masztu, ale na pewno szuka innej lokalizacji. Niestety protesty wydłużyły czas uruchomienia nadajnika. W przypadku ustalenia nowej lokalizacji, czas od uzyskania pozwolenia do uruchomienia nadajnika to około 2-3 lata. 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Postawienie nowego masztu

Znajdź kogoś w okolicy kto udostępni swój grunt na maszt.