Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pomocy! Kosmici ukradli mi internet

Anonim

Nie dotyczy

Pomocy! Kosmici ukradli mi internet

Jeśli chodzi jakie mamy "Cat 4" czy" Cat 9" niema znaczenia do działania usługi był kiedyś test flagowca i routera Orange Flybox Sky i jeszcze można poczytać tutaj Zasięg LTE - teoria a praktyka


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Pomocy! Kosmici ukradli mi internet

Dla niektórych prawa fizyki nie mają znaczenia. Można narzekać na operatora, można protestować i samodzielnie, czasem może być lepiej, czasem nie.
Anonim

Nie dotyczy

Pomocy! Kosmici ukradli mi internet

Ja bym się raczej skupił czy modem ma sprawne gniazdo antenowe i czy kabel/złącza nie jest uszkodzone


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Pomocy! Kosmici ukradli mi internet

Ostatnio Orange chwali się dodawaniem agregacji LTE w miejscowościach nadmorskich. Na starym routerze cat 4 może powodować to pogorszenie ale nie musi. O ile router ma ręczną opcję wyboru częstotliwości. Bo router bez tego łączy się zwykle z tą najmniej obciążona a przy odległości pół km od nadajnika na 2600 MHz rewelacji nie będzie.
Anonim

Nie dotyczy

Pomocy! Kosmici ukradli mi internet

na odległości pół km od nadajnika na 2600 MHz rewelacji nie będzie.

Wiec pozwoliłem sobie zrobić test na Cat4


 


Screenshot_2018-07-09-17-30-03.png

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Pomocy! Kosmici ukradli mi internet

A jaki masz telefon z cat 4?
Anonim

Nie dotyczy

Pomocy! Kosmici ukradli mi internet

Według różnych specyfikacji Samsung S4 ma Cat3 lub Cat4 czyli 100/50 lub 150/50


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Pomocy! Kosmici ukradli mi internet

Z takim "czymś" nie ma co dyskutować. Są wersje s4 co nie mają LTE. Nowe wersje są w cat 6 i 7. Poza tym ten model nie ma wyboru częstotliwości.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 3
  • 0

Pomocy! Kosmici ukradli mi internet

Wow w końcu wywiązała się jakaś dyskusja ale niestety nic z tego bełkotu nie rozumiem. Koledzy wiem że jesteście specjalistami w tej dziedzinie ale ja jestem prosty chłop i się na tym po prostu nie znam. Gdybyście zapytali skąd się biorą dzieci to chętnie wytłumaczę bo mam wprawę Mężczyzna: LOL ale to co wy piszecie to dla mnie czarna magia.

Wiec serdeczna Prośba może ktoś to łopatologicznie wytłumaczyć Bardzo szczęśliwy mężczyzna.

 

PS: 1: Nie słyszałem o jakiejś firmie zajmującej się w moim rejonie ustawianiem anten LTE czy czymś podobnym wiec nikt inny mi tego nie sprawdzi.

       2: Częstotliwości nadajnika to nie to co wam posłałem w pierwszym pytaniu  czyli te 3 B-tsy co są u mnie w okolicy?

       3: Kabel i gniazda są sprawne bo po ich odłączeniu zasięg spada o 2 kreski.

 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Pomocy! Kosmici ukradli mi internet

@ "3: Kabel i gniazda są sprawne bo po ich odłączeniu zasięg spada o 2 kreski."

To równie dobrze może oznaczać, że za mało spada, a wtedy wniosek, że słaba antena albo kabel/gniazdo źle łączy. Tak sobie tylko gdybam 😉