Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Podciągnięcie przyłącza internetowego

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 0
  • 6
  • 0

Podciągnięcie przyłącza internetowego

Witam mam pytanie? Dzwoniłem do Orange i chciałem żeby podciągnęli mi przyłącze internetowe do domu powiedziano mi że jest możliwość podciągnięcie przyłącza 10 mbs więc umówiono mi technika. Ale zastanawia mnie czy internet bd podciągać mi z skrzynki głównej która znajduje się jakieś 150 m od mojej posesji? Dodam że sasiad ma łączę podciągnięte pod dom Obok mojej posesji są 2 słupy 1 jakieś 10 m a 2 jakieś 20 m.

 

_____________

* Temat został przeniesiony z działu O społeczności - moderator Kinga

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Podciągnięcie przyłącza internetowego


@MZWInapisał(-a)

Prawdopodobnie nie ale nie jestem pewny bo się nie znam na tym. To teraz pytanie czy bd im się opłacało podciągnąć mi kable? 


Skoro dostales odpowiedz ze jest mozliwosc to widocznie tak jest i sie oplaca😉

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

20 ODPOW. 20

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Podciągnięcie przyłącza internetowego

@MZWI a na tych slupach sa skrzynki? Jesli nie to beda ciagnac od skrzynki glownej


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 0
  • 6
  • 0

Podciągnięcie przyłącza internetowego

Prawdopodobnie nie ale nie jestem pewny bo się nie znam na tym. To teraz pytanie czy bd im się opłacało podciągnąć mi kable? 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Podciągnięcie przyłącza internetowego


@MZWInapisał(-a)

Prawdopodobnie nie ale nie jestem pewny bo się nie znam na tym. To teraz pytanie czy bd im się opłacało podciągnąć mi kable? 


Skoro dostales odpowiedz ze jest mozliwosc to widocznie tak jest i sie oplaca😉


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 0
  • 6
  • 0

Podciągnięcie przyłącza internetowego

  1. Się naczytałem na forach że wiele osób też miało możliwość podciągnięcia a po wizycie technika okazało się że nie da rady więc sam już nie wiem 😁😁

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Podciągnięcie przyłącza internetowego

@MZWI technik przyjedzie i zweryfikuje sytuację i możliwości techniczne uruchomienia usługi pod Twoim adresem. Jeżeli stwierdzi, że są możliwości techniczne, to będzie usługa uruchomiona. Może również stwierdzić, że możliwości podłączenia usługi nie można wykonać, wtedy umowa jest anulowana.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 0
  • 6
  • 0

Podciągnięcie przyłącza internetowego

Rozejrzalem się i na słupach nie ma skrzynek z internetem główna skrzynka jest jakieś 150 m odemnie więc nie liczę że mi podciągną kabel. Mam pytanie u sąsiada jest nieużywane przylocze internetowe czy Orange może je przejąć i podloczyc mi? Bo do tego przylocza mam z 15 - 20 m i wydaje mi się że to jedyna możliwość 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Podciągnięcie przyłącza internetowego

@MZWIna Twoim miejscu nie robiłbym sobie nadziei. zadnen monter nie bedzie ciagnal 150m kabla po slupach a tym bardziej pod ziemia.
jezeli jest mozliwosc wprowadzenia zamowienia do systemu i wygenerowanie umowy to zawsze powiedza CI na infolini ze mozna podlaczyc. monter na miejscu stwierdza co mozna zrobic.
pogadaj z sąsiadem😀



Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 52
  • 78
  • 1

Podciągnięcie przyłącza internetowego

Dokładnie, na infolinii zostanie umówiona wizyta, umowa wyslana a na koniec przyjedzie monter ktory stwierdzi, ze sie nie da. Sam bylem w podobnej sytuacji zeby bylo smieszniej nie tylko moj adres jest pokazany w zasiegu tylko kilkadziesiat gesto postawionych domostw jednorodzinnych obok siebie, nawet na forum ktos mi tutaj probowal wcisnac, jest to jak najbardziej normalne.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Podciągnięcie przyłącza internetowego

Nie wszystko w komputerze pokrywa się z rzeczywistością. Właśnie dlatego technik weryfikuje na miejscu czy usługa będzie działać prawidłowo.