Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Podłączenie Neostrady

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Podłączenie Neostrady

Cześć, przychodzę z dość może i oklepanymi pytaniami ale wolę się upewnić i zapytać osób które w jakimś stopniu miały/mają styczność z tą usługą. Więc, planuję przejść na neostradę. Sprawdzałem na stronie orange i pokazuje że dostępna jest u mnie opcja do 80mbps, na stronie UKE też widnieje że jest u mnie dostępne. Ale aktualnie nie mam poprowadzonego kabla do domu, co gorsza od strony ulicy przy ogrodzeniu jest chodnik więc montaż byłby lekko utrudniony. Ponad to reszta domowników twierdzi że kabel został pociągnięty tylko do domu sąsiada który mieszka dom przed nami i dalej nie ma. Do najbliższego słupka mam ok.110m, do drugiego 50/60 ale wtedy trzeba by było kopać przez działkę sąsiada. Moje pytania to:
1. Czy mam jakiekolwiek szanse na podłączenie?
2. Przy podłączeniu technicy muszą kopać od słupka aż do domu? 
3. I czy jest jakakolwiek możliwość sprawdzenia ile mam do centrali oraz ile jest wolnych slotów? 
Z góry dzięki za pomoc.  

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Podłączenie Neostrady

zapominj ze monter zrobi Ci przylacze jezeli trzeba zrobic przecisk pod chodnikiem.
na 99% mozesz sie spodziewac odpisu ze BMT brak przylacza itp.

 

1 wiekszosci przypadkow sa szanse 😉 3/4 negatywow  jest praktycznie do zrobienia.
2 predzej sam przekopiesz niz zrobi to monter ;). tak od slupka ciagnie sie kabel do budynku.
3 raczej nikt Ci nie powie ile jest wolnych portow na centrali. najlepiej sprawdzic dlugosc na istniejacej  usludze np tel czy neo. jezeli  sasiad ma tel albo neo zapytaj go, o ile on sam sprawdzal na infolinii.

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

12 ODPOW. 12

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 181
  • 81
  • 11

Podłączenie Neostrady

Złoż zamówienie, jeśli się nie będzie dało, to go nie zrealizują. Jeśli okaże się ze żeby faktycznie doprowadzić do Ciebie kabel, a Orange nie opłaci się taka inwestycja to odpiszą że nie ma warunków technicznych.


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Podłączenie Neostrady

zapominj ze monter zrobi Ci przylacze jezeli trzeba zrobic przecisk pod chodnikiem.
na 99% mozesz sie spodziewac odpisu ze BMT brak przylacza itp.

 

1 wiekszosci przypadkow sa szanse 😉 3/4 negatywow  jest praktycznie do zrobienia.
2 predzej sam przekopiesz niz zrobi to monter ;). tak od slupka ciagnie sie kabel do budynku.
3 raczej nikt Ci nie powie ile jest wolnych portow na centrali. najlepiej sprawdzic dlugosc na istniejacej  usludze np tel czy neo. jezeli  sasiad ma tel albo neo zapytaj go, o ile on sam sprawdzal na infolinii.

 


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Podłączenie Neostrady

@maxox25 jeśli któraś z udzielonych tu odpowiedzi okazała się pomocna, to - śmiało! - oznacz ją 🙂

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.

 


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Podłączenie Neostrady

Witam.

Mieszkam w nowo wybudowanym bloku, obok po prawej stranie naszej działki jest dom który ma możliwość podłączenia neostrady oraz po lewej  stronie blok który też ma możliwość podłączenia , a nasz nie.

Z kim mogę się skontaktować w sprawie podłączenia neostrady aby potwierdzić "diagnozę" technika która to oczywiście jest negatywna?

Pozdrawiam


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Podłączenie Neostrady

Możesz złożyć reklamację ale jeśli to usługa na miedzi ( prędkości do 80 i niższe) to małe szanse są na podłączenie. Administrator budynku jakby chciał mógłby zgłosić blok w programie dla developerów.

Anonim

Nie dotyczy

Podłączenie Neostrady

Jedyna możliwość

Adres do korespondencji

Orange Polska S.A.

ul. Jagiellońska 34, 96-100 Skierniewice

 


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Podłączenie Neostrady

Niestety światłowodu u mnie nie ma, dlatego chodzi o neostrade do 80.

Co to za problem podłączyć usługę na miedzi? Podłączając blok mogą mieć paru klientów na raz, tym bardziej że instalację telefoniczna mamy z piwnicy poprowadzona do mieszkań.

Możesz podać w jaki sposób można zgłosić się do programu dla developerów?

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Podłączenie Neostrady

Wystarczy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem.

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Podłączenie Neostrady

punkt sprzedaży?