Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Podłączenie światłowodu


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 47
  • 13
  • 0

Podłączenie światłowodu

Witam.Mam pytanie.....Czy ktoś się orientuje że jeżeli ciągle jestem informowany że moja ulica jest w planach (chodzi o światłowód) ale nie jest znana data podłączenia......Czy to znaczy że za kilka miesięcy mi podłączą światłowód?......

21 ODPOW. 21

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Podłączenie światłowodu

Plany, to temat rzeka... może być za miesiąc, a może być za kilka lat. Takie inwestycje planuje się na długo przed uruchomieniem...

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Podłączenie światłowodu

domek czy blok/kamienica?


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 47
  • 13
  • 0

Podłączenie światłowodu

Dom dwu rodzinny.....


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 29
  • 0
  • 0

Światłówód podłączenie

Wielce prawdpodobne ze do konca tego roku wkońcu będe miał ten światłowód bo orange zaczyna moedrnizować (całe misto) i tutaj pytanie.Bo jakieś 2 lata jak jeszcze korzystałem z neostrady (do 10mb) prędkosci były tragiczne.Przyszedł serwisant i wymienił kabel od słupa do domu teraz wisi dość gruby i porządny kabel ale jaki niewiem.Obok słupa jest studzienka orange i najbardziej internesuje mnie to ze jesli wejdzie ten światłowod to orange podłączy go tym kablem co wisi od słupa do domu (jakieś 50 metrów) czy będziesz musiało kopać od drugiej studzienki która jest tuz za płotem? i jeszcze pytanie czy taki kabel co idzie od słupa uciągnie prędkosci powyzej 200 mb? 


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Światłówód podłączenie

Światłowód to nie miedź, więc kabel będzie musiał być nowy. Z mojej wiedzy wynika, że światła nie puszcza się napowietrzanie (bynajmniej takie warunki są w moim mieście), więc jeśli podłączenie dojdzie u Ciebie do skutku, trzeba będzie kopać do budynku, o ile w planach inwestycyjnych są domki jednorodzinne...

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Światłówód podłączenie

Różne są technologie światłowodu. To zazwyczaj gdy się pojawi będzie wiadomo jak będzie u Ciebie.

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Światłówód podłączenie

@mabud73 oczywiście, że się puszcza, nawet chyba @Kierus57 na tym forum tak ma doprowadzone światło.
Anonim

Nie dotyczy

Światłówód podłączenie

@daw897napewno światłowodu nie ma na słupie, obstawiam że ziemią światłowód leci.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Światłówód podłączenie

Technologia światłowodowa jest technologią podziemną, jeżeli chodzi o instalacje szkieletowe (mniejsze koszty, mniejsze ryzyko uszkodzeń). Co do podłączeń indywidualnych, napisałem o warunkach w moim mieście. Monterzy nie stosują tutaj rozwiązań "napowietrznych". Kładą medium w ziemi...od roku podłączają domy jednorodzinne i nigdzie nie przeszło podłączenie ze słupa...