Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Podłączenia Góra Kalwaria

ROZWIĄZANE

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 8
  • 19
  • 1

Podłączenia Góra Kalwaria

Witam, wiosną tego roku na ulicy Walewickiej w Górze Kalwarii zgodnie z projektem POPC.01.01.00-14-0034/17 pojawił się światłowód. Od tego czasu nie prowadzone są prace przyłączeniowe do domów.. dlaczego? Kiedy się rozpoczną??

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 8
  • 19
  • 1

Podłączenia Góra Kalwaria

W dniu jutrzejszym jestem umówiony na uruchomienie usługi 1 Gb/s. ONT + FB3 - zobaczymy co z tego wyniknie 🙂 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Podłączenia Góra Kalwaria

Powinien pojawić się u Ciebie podwykonawca z Umową na udostępnienie nieruchomości jeśli mieszkasz w domku jednorodzinnym. Jej podpisanie warunkuje dalsze prace na terenie Twojej posesji.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12792
  • 52635
  • 604

Podłączenia Góra Kalwaria

@effendi Cześć,

Sprawdziłem na stronie https://capap/gugik.gov.pl/mapa/cppc/CPPC-internet i Twoja ulica jest w realizacji. Sprawdź czy twój numer jest na 100% wymieniony. Inwestycje realizuje Orange. Możesz napisać  do zespol.popc@cppc.gov.pl o informacje dodatkowe (przybliżony termin-ja dostałem odpowiedź po tygodniu)  i do Orange na sugerowany adres orangeswiatlowod@orange.com z zapytaniem o losy inwestycji. Tyle mogę podpowiedzieć


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 8
  • 19
  • 1

Podłączenia Góra Kalwaria

Dzięki za podpowiedzi.. napisałem @ czekam na odpowiedź.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 8
  • 19
  • 1

Podłączenia Góra Kalwaria

No niestety, mój @ został bez odpowiedzi... niestety nic się nie zmieniło w podejściu tej firmy do klienta 😞


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12792
  • 52635
  • 604

Podłączenia Góra Kalwaria

@effendi Co mogę powiedzieć? Pisz do skutku. Ktoś to czyta, ktoś usuwa. Musimy też zrozumieć, że pandemia, szeroki front inwestycji, opóźnienia dostaw sprzętu, projektów...a każdy chce mieć jak najszybciej. Nie usprawiedliwiam, bo słowo dane klientowi jest prawie święte. Brak zaś informacji to lekko mówiąc nie dbanie o klienta. Pisz, pisz i jeszcze raz pisz...to możesz gratis


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 8
  • 19
  • 1

Podłączenia Góra Kalwaria

W dniu jutrzejszym jestem umówiony na uruchomienie usługi 1 Gb/s. ONT + FB3 - zobaczymy co z tego wyniknie 🙂 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12792
  • 52635
  • 604

Podłączenia Góra Kalwaria

@effendi co zadziałało??