Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Plany infrastrukturalne FTTH i niezgodność numeracji budynków

ROZWIĄZANE

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12998
  • 53386
  • 620

Plany infrastrukturalne FTTH i niezgodność numeracji budynków

@Tomiii  i to radził bym wyjaśnić jak najszybciej...jak zrobią plany, i coś będzie niezgodne z rzeczywistością, to więcej kłopotów niż to warte 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 123
  • 474
  • 2

Plany infrastrukturalne FTTH i niezgodność numeracji budynków

@agat13 

Plany już są.Światłowód ma status w budowie.

Prawda jest taka,że ani mój ani ten drugi budynek nie jest zgodny z projektem.,ale jednak to ten drugi budynek jest naniesiony na mapie.

 



Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12998
  • 53386
  • 620

Plany infrastrukturalne FTTH i niezgodność numeracji budynków

@Tomiii  plany są zza biurka.. Rzeczywistość zweryfikuje i właśnie o to warto zapytać zanim się wypadnie z projektu np za niezgodności w terenie


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 536
  • 1253
  • 2

Plany infrastrukturalne FTTH i niezgodność numeracji budynków

a są jakieś konsekwencje za niezgodności jak moje wcześniej wymienione - w rzeczywistości inwestycja własna SI, a sobie PSO dotacje konkursowa bierze bo tam niby biała plama...


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 123
  • 474
  • 2

Plany infrastrukturalne FTTH i niezgodność numeracji budynków

@agat13 

Tak,tak.

Meil poszedł od razu po znalezieniu niezcisłości,ale jak znajdę jutro chwilę czasu w pracy to też przedzwonię.

@impetiginisatio 

Moim zdaniem te dotacje to w dużej części są szeroko rozumiane nadużycia.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12998
  • 53386
  • 620

Plany infrastrukturalne FTTH i niezgodność numeracji budynków

@TomiiiWydaje mi się, że tylko pismem z dokładnym opisem sprawy skierowanym na adres korespondencji w Skierniewicach. Z dopiskiem Inwestycje

To trudny temat, bo dotyczy korekty w bazach danych operatora...a to zawsze idzie pod górkę


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 123
  • 474
  • 2

Plany infrastrukturalne FTTH i niezgodność numeracji budynków

@agat13 

Dostałem od nich odpowiedź,że sprawa została przekazana do działu realizacji inwestycji i odpowiedzą w ciągu 30dni roboczych.

 

Nie wiem czy powinienem pisać na Skierniewice skoro robi to firma światłowód inwestycję.

 

W krs znajduję,że jest to spółka,która ma dwóch wspólników dlatego też wychodzę z założenia,że kontaktować powinienem się jedynie ze światłowód inwestycję.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12998
  • 53386
  • 620

Plany infrastrukturalne FTTH i niezgodność numeracji budynków

@TomiiiJak dopisek będzie "Światłowód Inwestycje" przekierują...


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 123
  • 474
  • 2

Plany infrastrukturalne FTTH i niezgodność numeracji budynków

 @agat13 

Nie będę robił zamieszania.

Światłowód inwestycje na meila odpisał następnego dnia dlatego też dam im szansę.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 123
  • 474
  • 2

Plany infrastrukturalne FTTH i niezgodność numeracji budynków

Aż z ciekawości zadzwoniłem do nich z zapytaniem jak wygląda sprawa i Pani (dość obeznana) poinformowała,że dzisiaj otrzymali pismo zwrotne,które będzie przesłane do mnie.

W piśmie zaznaczyli,że cały budynek został dodany do realizacji inwestycji (wymieniła numery budynków)😀

Teraz oczekuję pisma i wpisu na stronie gov-ma on nastąpić przy następnej aktualizacji danych.

 

Dotarł meil,ale nic w nim szczególnego😉

 

Adres został ujęty w naszych planach inwestycyjnych. Jeżeli nie wystąpią problemy techniczne, administracyjne prognozujemy realizacje w roku 2024r.

Jednocześnie zwracamy uwagę, że proces inwestycyjny jest złożony co może wpłynąć na czas jego realizacji.