Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przejście z umowy na czas nieokreślonej na 80Mbps na światłowód

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 116
  • 295
  • 4

Przejście z umowy na czas nieokreślonej na 80Mbps na światłowód

Witajcie,

Miałem wczoraj telefon od sprzedawcy Orange. Celem telefonu było aby przejść z umowy na czas nieokreslony na internet na kablu miedzianym do 80Mbps na umowę na czas określony też do 80Mbit

 

Oznajmiłem, że nie jestem zainteresowany.

W odpowiedzi sprzedawca wyciągnął "ASA" - do końca roku miałby być światłowód.

 

Jestem w temacie i w mojej miejscowości (rodziców) Orange zrezygnowało z projektu KPO. Próbowałem podpytac sprzedawcę skąd ma takie informacje - brak odpowiedzi.

 

Zaznaczyłem, że zgodzę się na taką umowę tylko w przypadku pisemnej informacji na umowie, że jest ważna tylko jeżeli do końca roku będzie przyłącze światłowodowe. Sprzedawca się rozłączył..

 

Teraz pytanko o wasze opinie - czy sprzedawca to kłamczuch? Jeżeli chodziłoby o światłowód to zaczął by od tego rozmowę.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13335
  • 54690
  • 644

Przejście z umowy na czas nieokreślonej na 80Mbps na światłowód

@mianownik To według mnie argument przetargowy wyssany z palca...Według mnie konsultanci/sprzedawcy nie wiedzą wiele o planach inwestycyjnych z takim wyprzedzeniem. Poza tym jeśli by miał informacje, to po co by polecał terminową umowę, skoro za kilka miesięcy trzeba by robić migrację??

Temat światłowodu to "lep na muchy"...W sumie każdy by chciał mieć szybki i niezawodny internet, a właśnie to wykorzystują handlowcy nie do końca grający fair...

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 254
  • 958
  • 5

Przejście z umowy na czas nieokreślonej na 80Mbps na światłowód

Ponad rok temu miałem podobną sytuację i okazało się, że sprzedawca po prostu kłamał.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2579
  • 9281
  • 46

Przejście z umowy na czas nieokreślonej na 80Mbps na światłowód

Trudo wyczuć. Dostał wytyczne i dzwoni. Nie posiada pełnej wiedzy na temat planów inwestycyjnych bo to nie należy do jego kompetencji.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13335
  • 54690
  • 644

Przejście z umowy na czas nieokreślonej na 80Mbps na światłowód

@mianownik To według mnie argument przetargowy wyssany z palca...Według mnie konsultanci/sprzedawcy nie wiedzą wiele o planach inwestycyjnych z takim wyprzedzeniem. Poza tym jeśli by miał informacje, to po co by polecał terminową umowę, skoro za kilka miesięcy trzeba by robić migrację??

Temat światłowodu to "lep na muchy"...W sumie każdy by chciał mieć szybki i niezawodny internet, a właśnie to wykorzystują handlowcy nie do końca grający fair...