Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

🛠 Planujesz małą zmianę w domu? Szukając coś dla siebie w Ikea będziesz mieć zasięg.


Zespół Nasz Orange
  • 2930
  • 10914
  • 64

🛠 Planujesz małą zmianę w domu? Szukając coś dla siebie w Ikea będziesz mieć zasięg.

Cześć. Byliśmy w drodze, a jak to jest gdy będziemy już na zakupach? Przeprowadziliśmy test, jak to wygląda w dwóch wielkich ekspozycjach sklepu Ikea. Jeden w podwarszawskich Jankach, oraz drugi w Warszawie na Targówku. Wyszło nam, że najlepsza jakość połączeń i najszybszy internet jest w Orange.

 

Można zapytać: Po co mi ten zasięg w sklepie? Odpowiedź teraz nie jest już taka trudna jak kiedyś. Przez konsultacje, sprawdzenie cen i opinii, po dobór najlepszego koloru mebli. Jak to wygląda u Was? Przecież dwa powyższe to tylko mała część sklepów.

 

Ja się mogę podzielić swoim doświadczeniem z Ikea, ale w Krakowie. Trzeba było wybrać nowy stolik pod "stanowisko pracy". Z tego co było na miejscu musiałem dobrać odpowiedni kolor. Po kilku przymiarkach w smartfonie wyszło najlepsze rozwiązanie. Następnie płatność telefonem przy kasie i zostało wszystko złożyć. Mało o sieci prawda? O czym pisać, jak wszystko działało. Tak zwyczajnie 🙂

 

Zasięg w tak dużych obiektach to nie tylko wielkie anteny na budynku. To także mikroreapetery w samym budynku. Oprócz tego mikrokomórki od ekstra sygnału. Warto zajrzeć przykładowo w kopalni soli w Wieliczce co się pokaże w miejscu, gdzie jest napis z operatorem na telefonie 🧐

1 ODPOWIEDŹ 1

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

🛠 Planujesz małą zmianę w domu? Szukając coś dla siebie w Ikea będziesz mieć zasięg.

@Wojciech  Taka mikrokomórka Orange Ekstra Sygnał działa w sklepie  RTV Euro AGD w Elblągu w Centrum Handlowym Ogrody i...szczerze mówiąc wolałbym żeby wcale nie działała. Transmisji danych nie ma wcale, a połączenia są ociężale zestawiane.