Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Petycja o światłowód informacje

ROZWIĄZANE

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Petycja o światłowód informacje

@spikuu23  najważniejsze że trwają prace nad infrastrukturą, to daje nadzieję że światełko coraz bliżej 🙂, a o to kto będzie świadczył usługi będziesz się martwił później 😉, teraz niech dotrą z włóknem do granic działek i zakończą inwestycję jak najszybciej.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

Petycja o światłowód informacje

@slav72Beneficjentem jest Orange, więc...


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Petycja o światłowód informacje

Więc... będzie miał usługi od Orange 😁😉


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 28
  • 69
  • 0

Petycja o światłowód informacje

Dostałem informację z salonu, że za 2 miesiące ma być światłowód ale moje mieszkanie jest jako numer A a nie 2, jakby pytanie czy będzie problem robić że mają jako inny numer ale raczej nie. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

Petycja o światłowód informacje

@spikuu23Wyjasnij dane adresowe teraz, bo umowa i adres w bazie Orange będzie później błędne, o ile zainstalują..


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Petycja o światłowód informacje

@spikuu23  tu kolega @agat13  dobrze radzi, adres musi się zgadzać, pamiętam na forum był opisany przypadek że numer mieszkania się nie zgadzał i technicy nie podłączyli usługi mimo potwierdzonego zamówienia, więc lepiej to wyjaśnij zawczasu.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 203
  • 817
  • 0

Petycja o światłowód informacje

@ketrasaArtur zrzucanie na Covid teraz to słabe tłumaczenie przypuszczam że po prostu światłowód Orange jest bardzo wadliwy już na poziomie ,,konstrukcyjnym"że nawet technicy są bezradni i im się nie chce zirytowani ciągłymi awaria 

 

@slav72 ale powinni jak inaczej się kreować jako profesjonalna firma

 

@spikuu23 kolejny błąd marketingowy Orange nie wiedza jest karania utratą zaufania i profitów powinni informować swoje podległe piony na danym terenie nie dziwne że potem ludzie są wkurzeni widzę co się dzieje na stronach FB czy Instagram frustracja jest ogromna. 

 

 

_______________

*Połączenie treści z postów - moderator Wojciech.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 48
  • 76
  • 2

Petycja o światłowód informacje

Prace w okolicy jeszcze nic nie znaczą. U mnie na osiedlu też jakiś czas temu ktoś biegał z pomarańczowym kable, ale co z tego, to nie jest światełko do detalisty (moje osiedle się na POPC nie załapało przez błędne zgłoszenie OPL, tylko kilka adresów, których się nie opłaca) tylko do firmy która zapłaciła grube pieniądze za przyłącze. I nie jest to nawet GPON. 


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 28
  • 69
  • 0

Petycja o światłowód informacje

Informacje daliśmy w salonie ale dla pewności jeszcze podzwonię i przekażę to info.

 

Mam nadzieje, że tym razem na pewno coś zrobią bo ile można czekać. Wiem też tyle, że Orange lubi rezerwować sobie miejsca pod "inwestycje" żeby im konkurencja nie zabrała terenu.