Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Partycypowanie w kosztach podpięcia FTTH.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Partycypowanie w kosztach podpięcia FTTH.

Jako, że mam nóż na gardle to zapytam, bo infolinia w tej sprawie udaje greka - czy jeśli zgodzę się na częściowe (lub nawet całkowite) pokrycie kosztów instalacji FTTH zostanę podłączony przez Orange? W grę wchodzi również opcja pociągnięcia samodzielnie włókna (tylko muszę wiedzieć czy napowietrznie, czy mam kopać, czy też OPL udostępni mi studzienkę) do swojego domu.

Czy jest w ogóle taka opcja, bo nie chcę na siłę całej ulicy rozkopywać (zgody pisemne już mam).

ktoś coś wie ? bo infolinia jest zielona i mówią że nie mają pojęcia albo że się dowiedzą i oddzwonią a tygodnie oczekiwania mijają...

5 ODPOW. 5

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1273
  • 3050
  • 31

Partycypowanie w kosztach podpięcia FTTH.

@pablus  myśle ze nikt na dzien dzisiejszy nie podejmie takiego tematu.

jak juz bedziesz kopal cala ulice to moze do sasiadow zrob dokopy   😀


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Partycypowanie w kosztach podpięcia FTTH.

@PARANOJA jak mi sąsiedzi zapłacą to im też podkopy zrobię 😄

może się do Chin dokopię albo do złota 😄


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1273
  • 3050
  • 31

Partycypowanie w kosztach podpięcia FTTH.

@pabluspredzej to sie dokopiesz to smieci ktore ktos tam zakopał 😋

dobra jade szukac swiatlowodu 😀


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2509
  • 9013
  • 45

Partycypowanie w kosztach podpięcia FTTH.

Spróbuj inaczej. Miałem taki temat w pracy to możesz też tak spróbować. Znajdź jakąś firmę telekomunikacyjną która zajmuje się projektowaniem i budową sieci i spróbuj dowiedzieć się czy mogli by się podjąć tematu i za ile. Jak powiedzą że tak to wtedy porozmawiaj z mieszkańcami ulicy i policzcie ile na głowę by trzeba wyłożyć. U mnie wyceniliśmy na jakieś 30 tys. Facet był niepocieszony i chyba dali sobie spokój.  


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Partycypowanie w kosztach podpięcia FTTH.

Jeśli bierzesz udział w pilocie na współfinansowanie, to infolinia się tym nie zajmuje. Zadzwoń do opiekuna lub napisz na maila ze strony https://www.orange.pl/omnibook/wspolfinansowanie-przez-klienta-przylaczenia-swiatlowodu