Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód w gminie Jedlińsk


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Światłowód w gminie Jedlińsk

Witam, chciałbym się dowiedzieć czy jest szansa żeby Orange Światłowód dotarł do mojej miejscowości Piaseczno w gminie Jedlińsk ? Jeśli tak to mniej więcej w jakim terminie? Pozdrawiam

9 ODPOW. 9

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Światłowód w gminie Jedlińsk

@Dami1007  na forum ciężko uzyskać odpowiedz na plany Orange, próbowałeś dowiedzieć się czegoś na infolinii?

Anonim

Nie dotyczy

Światłowód w gminie Jedlińsk

Sprawdź swój adres na mapach: https://wyszukiwarka.uke.gov.pl/
https://capap.gugik.gov.pl/mapa/cppc/CPPC-internet/
czy nie jesteś uwzględniony w POPC

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Światłowód w gminie Jedlińsk

Z mapki wynika że działają w jego okolicy, musi sam w nią wejść i doprecyzować adres.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Światłowód w gminie Jedlińsk

Z mapki wynika że planowana data rozbudowy to 02-12-2021. Czy to oznacza że prace zaczną się dopiero 2 grudnia czy do tej daty sieć już będzie dostępna? I jeśli przepustowość wpisaną mam 100mb czy to oznacza że nie będę miał dostępnej większej przepustowości tj. 300 lub 500+? 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Światłowód w gminie Jedlińsk

@Dami1007 o szczegóły musisz już dopytać operatora.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Światłowód w gminie Jedlińsk

Czy światłowód z tej mapki którą podałeś będzie świadczyć Orange czy inne sieci również? Bo jeśli Orange to pojade do operatora i się dopytam


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Światłowód w gminie Jedlińsk

Z tej mapki wynika tylko tyle jaka firma będzie prowadzić prace związane z budową sieci światłowodowej, to jakie prędkości będą oferowane zależy od operatora który będzie oferował internet na tejże sieci. Możesz dopytać na infolinach  operatorów czy planują świadczyć usługę u Ciebie lub sprawdzić na ich stronie. Ja na przykład jak poszukiwałem oferty tv kablowej i na stronie UPC wpisałem swój adres pokazała się informacja że planują uruchomienie takiej usługi, więc zadzwoniłem na infolinię i dowiedziałem się o terminie od kiedy.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2509
  • 9013
  • 45

Światłowód w gminie Jedlińsk


@Dami1007napisał(-a)

Z mapki wynika że planowana data rozbudowy to 02-12-2021. Czy to oznacza że prace zaczną się dopiero 2 grudnia czy do tej daty sieć już będzie dostępna? I jeśli przepustowość wpisaną mam 100mb czy to oznacza że nie będę miał dostępnej większej przepustowości tj. 300 lub 500+? 


Spoko, będziesz miał więcej. Przy światłowodzie najniższa prędkość obecnie to 100Mb/s a standard to 300.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Światłowód w gminie Jedlińsk

@marder  zgadza się, większość operatorów ma w standardzie 300 Mb/s i to najniższa opcja, a dalej już 500, 600, 1 Gb/s...