Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

POPC3 - kto będzie świadczył usługi?

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 33
  • 111
  • 0

POPC3 - kto będzie świadczył usługi?

Już po większości wsi rozwieszony światłowód. A co do dostawcy, na 100% będzie nim lokalny ISP. Dostałem deklarację przyłączenia do światłowodu i ulotkę z ofertą.Tu jak rozwieszali kabelTu jak rozwieszali kabel


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

POPC3 - kto będzie świadczył usługi?

Powinieneś się cieszyć że lokalny, przeważnie lokalni są lepsi.. 🙂


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2504
  • 8999
  • 45

POPC3 - kto będzie świadczył usługi?

Czy ja wiem czy lepsi? Na pewno bardziej im zależy na podłączeniu nowego klienta bo ich baza w porównaniu z takimi molochami jak Orange jest bardzo skromna.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 245
  • 377
  • 1

POPC3 - kto będzie świadczył usługi?

@użytkownik2  Ty się tak nie ciesz, że Ci wieszają tan światłowód, z dobre kilka miesięcy będziesz musiał sobie poczekać, przykładowo u mnie wieszali na początku grudnia/końcówka listopada, punkty przyłączeniowe zakładali z dwa/trzy tygodnie temu, a i tak nadal jeszcze muszę czekać (i to z dobre 2-3 miesiące). Ten proces który teraz widzisz ma prawo zająć aż do 9 miesięcy. Nie ciesz się na zapas bo możesz się nie miło zaskoczyć, mój dom na przykład został pominienty przez co sąsiedzi będą mogli korzystać wcześniej a ja sobie jeszcze poczekam mimo, że mam dom na tej samej ulicy i domy za jak i przede mną będą miały wcześniej świadczone usługi. Dodatkowo sam montaż nie wygląda tak kolorowo i przyjemnie, często trzeb czekać tygodniami jak nie miesiącami na wolnego montera u operatora i nie tylko (mam też na myśli podwykonawce).


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 33
  • 111
  • 0

POPC3 - kto będzie świadczył usługi?

@Macrolo no wiem, poczekam sobie jeszcze, na razie tylko moja wieś jest obleciona kablem światłowodowym, okoliczne wsie jeszcze nie. A co do kwestii przyłączenia, że może zostać pominięty, nie wydaje mi się. Kabel przebiega dosłownie naprzeciwko mojego domu (a słupek gdzie jest zapas kabla stoi jakieś nwm 10m od domu) i na https://capap.gugik.gov.pl/mapa/cppc/CPPC-internet/ jest mój adres zaznaczony jako ten w realizacji.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 85
  • 171
  • 3

POPC3 - kto będzie świadczył usługi?

@użytkownik2 Na sieci Inei lokalny? To chyba LLU wziął, a nie BSA.

 

@Macrolo A skąd jesteś, u mnie też na koniec listopada wieszali i się przeciąga, miałem mieć oddanie sieci 10 lutego i jak na razie czekam jeszcze.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 245
  • 377
  • 1

POPC3 - kto będzie świadczył usługi?

@xinfx Okolice Zduńskiej Woli, dokładniej wieś - Izabelów Mały. POPC wykonuje nexera. Jak coś to pisz na pv.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 85
  • 171
  • 3

POPC3 - kto będzie świadczył usługi?

@Macrolo Ah nexera, u mnie Inea/Fibee.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 85
  • 171
  • 3

POPC3 - kto będzie świadczył usługi?

Orange rozpoczął sprzedaż usług na sieci POPC3 Inea. Na mapie zasięgu można zobaczyć wioski w północnym lubelskim po przybliżeniu, jest dostępny.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 85
  • 171
  • 3

POPC3 - kto będzie świadczył usługi?

Wszyscy ruszyli, dziś CP.