Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

POPC2 w mojej miescowosci


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2050
  • 7524
  • 28

POPC2 w mojej miescowosci

W salonie, czy na infolinii, operują dostępnością usługi i jedyne co odpowiadają to "no jeszcze tej usługi nie ma u pana dostępnej, ale na pewno się pojawi, bo teraz bardzo inwestujemy w światłowód, a na razie proponuję bla bla". Napisz list, uprzejmy, nieroszczeniowy, wskazując fakty, przede wszystkim pokazujące na łatwość dołączenia Twojej lokalizacji do powstającej infrastruktury. Potem możesz dzwonić, co tydzień, na infolinię, mówiąc, że wysłałeś taki list i chciałbyś wiedzieć jaka jest odpowiedź. Za którymś razem trafisz na bardziej zmotywowanego konsultanta, który rzeczywiście będzie śledził Twoją sprawę, bo będzie chciał Ci sprzedać usługę przez telefon i mieć z tego prowizję. Tak to u mnie (chyba?) zadziałało, właśnie.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 195
  • 292
  • 4

POPC2 w mojej miescowosci



@pablusnapisał(-a)

Dla pocieszenia mogę Ci powiedzieć że Orange w dalszym ciągu będzie rozwijał sieć w dużych miastach skupiając się bardziej na dzielnicach i osiedlach "peryferyjnych". Nic więc nie mogę jednak powiedzieć 

marko25_0-1610633752876.png

 

 Może te inwestycje będą już robić jako nowo powstała spółka Światłowód Inwestycje 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

POPC2 w mojej miescowosci


@marko25napisał(-a)


 Może te inwestycje będą już robić jako nowo powstała spółka Światłowód Inwestycje 


Kolejny cudowny sposób na pozbycie się części pracowników 😕 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 15
  • 0

POPC2 w mojej miescowosci

@pirenej @marder @marko25 @agat13 @pablus 

Otrzymałem oficjalną informacje jak to w sumie wygląda, wrzucam tutaj dla zainteresowanych.

destrophy_0-1610711889968.png

Moja gmina krzyczy głośno, że oni nie maja z tym nic wspolnego a ja krzycze, że mają.. ale jak widac nikomu sie tam nie chce ruszyć wiadomo czego.

 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

POPC2 w mojej miescowosci

@destrophy po pierwsze udowodniłeś, że jak piszesz i pytasz dostajesz odpowiedź...po drugie wiesz, że po wykonaniu POPC ( lub może nawet w trakcie) masz szansę być podłączonym..co nie zmienia faktu, że termin jak zwykłe jest nie do ustalenia....

Masz pismo do podparcia się w czasie marudzenia beneficjentowi..

 


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2050
  • 7524
  • 28

POPC2 w mojej miescowosci


@destrophynapisał(-a)

@pirenej @marder @marko25 @agat13 @pablus 

Otrzymałem oficjalną informacje jak to w sumie wygląda, wrzucam tutaj dla zainteresowanych.

Moja gmina krzyczy głośno, że oni nie maja z tym nic wspolnego a ja krzycze, że mają.. ale jak widac nikomu sie tam nie chce ruszyć wiadomo czego.

 


Nie krzycz, nie wygrażaj, nie udowadniaj. Masz opis sytuacji i przebiegu procedury konkursowej, to samo, co ja opisałem skrótowo. Zorientuj się, jaki byłby przebieg przyłącza do Twojego domu, wykonaj zdjęcia, wykonaj zrzut z mapy Google z naniesieniem najbliższej skrzynki światłowodowej, Twojego domu, a nawet prawdopodobnej trasy przyłącza. Jeżeli spotkasz monterów spytaj o to. Spytaj też, jaka jest pojemność instalacji i czy znajdzie się rezerwa dla Ciebie. Zastanów się także, co sam możesz przygotować na swoim terenie, aby instalacja od granicy posesji do budynku była prostsza i nie obciążała techników. Wszystkie te informacje umieść w piśmie do Orange.