Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

POPC2 - baza adresowa


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36175
  • 1366

POPC2 - baza adresowa


@pirenejnapisał(-a)

Korzyść dostał, ale uzasadnioną. Uzasadnieniem jest cel: "wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego internetu".


Spójrz na definicję i strony NSA i SN. Żaden operator nie będzie ryzykował przepychanek sądowych...


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2075
  • 7629
  • 30

POPC2 - baza adresowa

Spojrzałbym, ale odsyłasz zbyt ogólnie. Czy możesz podać przykłady?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36175
  • 1366

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2075
  • 7629
  • 30

POPC2 - baza adresowa


@Piotrekk85napisał(-a)
Wyszukać tak trudno?


tak, bo odsyłałeś na strony NSA i SN, a teraz podajesz adresy innych serwisów. Dziękuję za linki.

 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2075
  • 7629
  • 30

POPC2 - baza adresowa


@Piotrekk85napisał(-a)
https://fundusze.po.opole.pl/images/trwalosc/Nieuzasadniona_korzysc_Ekspertyza_zewnetrzna_material_p...

Wszystkie interpretacje nie są jednoznaczne. Więc nikt nie zaryzykuje dla paru domów.

A ja sądzę inaczej. Patrz algorytm na stronie 48: czyż w roztrząsanym przez nas przypadku ocena nie skończy się na Etapie 1: "Nie doszło do naruszenia zasady trwałości", tym po prawej stronie?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36175
  • 1366

POPC2 - baza adresowa

I teraz będzie długa jałowa dyskusja co Wy uważacie. Niestety nie ja decyduje, a urzędnicy unijni. Ścieżka wygląda tak jeśli by zrobić co proponujecie.

IMG_20200901_152424.jpg


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2075
  • 7629
  • 30

POPC2 - baza adresowa

Może nie aż tak bardzo jałowa *). Ja nie uważam, tylko próbuję zrozumieć Twoje argumenty.

 

Dlaczego w schemacie postępowania proponujesz odpowiedź twierdzącą na pytanie: "Czy doszło do zmiany charakteru własności elementu infrastruktury?". Mówimy cały czas o sytuacji, kiedy w okresie utrwalenia miałby być podłączony dodatkowy "Kowalski", jako klient detaliczny beneficjenta. Który element infrastruktury podlegałby tej zmianie charakteru własności? W którym momencie? Dlaczego?

 

---

*) choć rzeczywiście prawdopodobnie bezużyteczna z punktu widzenia wielu z nas, chcących mieć dostęp do światłowodu, bo OPL, czy inny OA, jak nie zechce, to i tak nie podłączy i nie powie dlaczego.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36175
  • 1366

POPC2 - baza adresowa

To już UE tak definiuje różne sprawy 🤷‍

 

Nie mieszajmy spraw formalno-prawnych z myśleniem Kowalskiego. Kowalski uważa, że czy się siedzi czy się leży, to światłowód się należy... 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2075
  • 7629
  • 30

POPC2 - baza adresowa

Przepraszam, ale odpowiedziałeś ogólnikiem, a moje pytanie było konkretne. Narysowałeś kreskę na schemacie wnioskowania. Powiedz proszę, dlaczego skierowałeś ją w lewo tam, gdzie ja sądzę, że powinna prowadzić w prawo, jeżeli wiesz. Kowalski też chce wiedzieć.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36175
  • 1366

POPC2 - baza adresowa

Skieruj te pytanie CPPC lub przedstawicielstwa KE w Polsce. Tak to jest traktowane w sytuacji, gdyby wykorzystywać to w poza POPC (to co proponujecie). Być może interpretacja jakiegoś urzędnika będzie odmienna, ale jak pisałem wcześniej - sytuacja każdej strzałki nie jest jednoznaczna.