Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

POPC2 - baza adresowa


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

POPC2 - baza adresowa

Nie przesadzajmy z tymi rękoma. 

Menagerow narobili i czym się zajmują? Pierdolami/bzdurami.

Dzień w dzień telko A potem exel  i wymyślają co tu zepsuć aby potem moc to naprawić. I tak czas leci

Siedzą pierdza  w stołki i się tylko zastanawiają kiedy poleca że swojego stanowiska 😉

 

W takim razie mogą odpisywać.

ALE ale... oni nie mają pojęcia o niczym haha

 

Slyszalem ze Budować mają tylko popc reszta wstrzymana. Czyżby pusto w kieszeni? 😝


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

POPC2 - baza adresowa

Menedżer nie będzie chyba odpisywał. 🤔

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

POPC2 - baza adresowa

A dlaczego nie?

 

Współpracowałem z takimi bajkopisarzami że by się idealnie nadawali.

 

No dobra masz rację.

Aby odpisać to trzeba posiadać jakakolwiek wiedzę. 😜

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

POPC2 - baza adresowa

Nie. Wiedzy nie trzeba mieć. Trzeba zrozumieć, że jak się rozbudziło apetyt, to teraz już za późno mówić, że nie inwestujemy wszędzie. Ja liczę, że w końcu detal w Orange zajmie się obsługą a nie spychologią. Dzwoniąc na infolinię - planów się nie dowiemy. Doradca dbając o nps spycha na pisanie do Skierniewic. A ludki, które obrabiają i dekrementują pisma szukają tylko furtki by zostawić je bez odpowiedzi np brak klauzuli RODO a klient nie jest w systemach Orange. I odpisać już nie można 😋 liczę że będzie kiedyś normalnie jak na zachodzie - nie ma Pana w zasięgu, to sorry Winnetou - szukaj usług u konkurencji. A części hurtowe operatorów zajmą się analizą popytu i podaży.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 92
  • 120
  • 0

POPC2 - baza adresowa

Jak się stosuje spychologie rodem z Telekomunikacji polskiej, to tak jest, zamiast dać człowiekowi prostą odpowiedź, jakoś w UPC i W Netii się da normalną odpowiedź uzyskać, a w "sieci nr 0" jak zwykle problemy

tylko w polsce, największy w polsce telekom nie ma rąk i zasobów do odpowiedzi

ale pieniądze na głupiego MAXA już były, na nikomu nie potrzebną inwestycje, ale dział UX musi mieć sens bytu, to wymyślają jakieś bzdury

xD kabaret normalnie...


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

POPC2 - baza adresowa

To ze dany adres jest planowany i nawet ma wyznaczona datę realizacji nie oznacza że zostanie zrobiony. 

I taki typ na bok widzi i  mówi klientowi co ma tam przed sobą na monitorze. Tylko że ta realizacja może Nigdy się nie wydarzyć. 

 

A teraz nie dostajesz informacji że twój budynek/mieszkanie nie jest w zasięgu usługi?

 

Należałoby zbadać popyt zanim zrobi się inwestycje ale komu się chce 😜

A później płacz że saturacja 0% na adresie  

 


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2052
  • 7536
  • 28

POPC2 - baza adresowa

rzeczywiście, ten MAX to wyjątkowy kretyn


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 195
  • 292
  • 4

POPC2 - baza adresowa

@Piotrekk85czy te zmiany w komunikacji będą dotyczyć światłowodu z POPC czy także inwestycji własnych, bo ja nie mogę od dwóch lat uzyskać informacji kiedy zakończą inwestycję na mojej posesji.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

POPC2 - baza adresowa

Raczej zmiany tego nie dotyczą. Dwa lata trwa inwestycja? to chyba niemożliwe lub chodzi o jakieś skomplikowane kwestie prawno-finansowe, których Orange i tak nie upubliczni.

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 236
  • 316
  • 8

POPC2 - baza adresowa


@MatixerPLnapisał(-a)

Czyżby orange wprowadza Normalną komunikacje w sprawie swiatłowodów na miare 21 wieku, i będzie można się emailem skontaktować w końcu z "osobami decyzyjnymi"?


Już widzę jak projektanci sieci odpowiadają na maile pt. "czy u mnie na wsi w środku lasu doprowadzicie światłowód":-) Podejrzewam, że płacą im za coś innego. 
Moje zdanie jest takie, że ludzie mają za duże oczekiwania i uważają, że operator musi im zapewnić dostęp do szybkiego internetu.. Prawda jest jednak taka, że każdy dostawca neta udostępnia informacje o zasięgu swojej sieci, a jak jej nie ma to nie ma co się napalać. W kwestii POPC zgłaszać popyt tutaj https://wyszukiwarka.uke.gov.pl/  i pozostaje liczyć, że kiedyś inwestycja się odbędzie. 

Ostatecznie można chyba napisać do Dudy bo zdaje się on obiecał światłowodów w każdym domu 😄