Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

POPC

ROZWIĄZANE

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

POPC


@Kuba1705napisał(-a)

@byczyn_86 sprawdziłem jeszcze adresy znajdujące się ulice dalej, zaznaczone na wyszukiwarce uke. Jest tam zapisane, że termin oddania to 30.09.2020


Tak. To pierwotny termin. Moze jednak z racji Covida sie przeciagnac


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 526
  • 1217
  • 2

POPC

Ta mapka regionu POPC

widze straszne roznice w tym co ma UKE w bazie realizacji jako punkty POPC a tym co jest na listach CPPC?

 

Np. wedlug tabeli opublikowanej przez CPPC podlaczy operator punkty na ulicy Lipowej w szczerym polu (Lipowa 2, Lipowa 3, miejscowosc Gogolewo, 73-121 Marianowo) - tam w ogole nikt nie zglaszal zainteresowania.

 

Co jest bardziej miarodajne ? Mapka UKE czy tabela POPC ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

POPC

W Twoim wypadku nie wiem. W przypadku Twojej miejscowości jest duży bałagan (już chyba pisałem Ci nie raz). Wydaje mi się, że bez interwencji politycznej się nie obędzie.

 

Wg geoportalu to 1 i 3 jest jasna, pod posesją nr 2 jest jakiś budynek gospodarczy.

lipowa.PNG


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 526
  • 1217
  • 2

POPC

pisales, pisales.

 

nie wiem czy widziales tego pdfa co podlinkowalem. W mioejscowosci Dalewo nigdy nie bylo, nie ma  i nie bedzie VDSL - wobec powyzszego w praktyce te wszystkie czarne plamy do 30Mbit to fantazja i fikcja.

 

napisalem do CPPC i UKE i nie dostalem odpowiedzi. Napisalem do UKE o korekte map i tez nic. Co robic?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

POPC

Nie wiem czy pisałem, ale na tym forum pisałem nie raz. To nie oznacza, że był tam VDSL. Ten stan mógł powstać z uwagi na pomyłkę w oznaczeniu miejscowości lub z innej przyczyny. Kiedyś (jakieś 7-8 lat) temu Orange miał plan migracji ADSL na VDSL realizowany testowo w zachodniopomorskim (pierwsze były Gryfice lub Gryfino). Być może plany ktoś z TP/Orange wpisał do systemów UKE, plany się zmieniły, a usług nie było. Ew. może były plany. Wiele miejscowości w pobliżu wg pliku https://www.hurt-orange.pl/wp-content/plugins/download-attachments/includes/download.php?id=17214 jest w bazie VDSL jako duże prawdopodobieństwo budowy przyłącza. Co nic nie znaczy.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

POPC

A kiedy pisałeś? ile dni minęło? więcej niż 45?

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 526
  • 1217
  • 2

POPC

Kalendarzowych tak. Wyslalem pismo do UKE i nie mam zadnej zwrotki z numerem sprawy.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

POPC

Na jaką skrzynkę?

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 526
  • 1217
  • 2

POPC

miasto@uke.gov.pl oraz na zespol popc

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 526
  • 1217
  • 2

POPC

w kwestiii VDSL - otworzylem plik a tam sa adresy ze Szczecina w tym ulica Wyszynskiego w Szczecinie...

 

Wyszynskiego w Szczecinie to jest niczym Aleje Jerozolimskie w Warszawie czy Aleja Krakowska w Lublinie czy Piotrkowska w Lodzi...

 

Nie rozumiem logiki wyboru, tam jest kilku dostawcow lokalnych w tym swiatlo, czy to nie sa jakies archiwalne bledy wpisane w system 15 lat temu?

 

Skoro Orange w ramach POPC buduje przylacza w Mysichsutkach Malych to chyba takowe wpisy w tabeli ze VDSL bedzie w Szczecinie to chyba jakas utopia...

 

Rownie dobrze mozna w tabele wpisac adres Orange w Skierniewicach ze tam jest bardzo wysokie prawdopodobienstwo wykonania przylacza.

 

Czy @Piotrekk85 jesteś pewny logiki tychże wpisów?